Sunny32dld12at022_ssdm uydulu TV udusuz TV'ye dünüştürmek istiyorum

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
289
64
Sevgil forum arkadaşlar TV digitürk modül kulanmış uydu alıcısı bozuk müşteri harici uydu alıcı kulanmak istiyor hdm girişi var ama hdm seçtiginde harici uydu alıcı seyrede biliyor ancak bir sorunla karşlaşıyor TV ac fişi şebekeden çektiğinde gene TV digitürk uydusuna geçiş yapıyor buda baş ağırtıcı birdurum bu sorunu nasıl çüzecegiz bir altarnatif varmı varsa çözüm nedir yardımcı olursanız sevinirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bilmediğim bir tv, ama menüde açılış sırası yok mu, mesela "tv açıldığında şununla başla" gibi :alala

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
289
64
açılış başlangıcı dijitürk geliyor ama modül arızalı yayın almıyor müşterimizin harici uydu kulanmak için uydusuz kızaklı bir tane için modül takacağım tv kapatım direk hdm konumuna girsin diye yazılım gerektirirmi acaba?

Bilmediğim bir tv, ama menüde açılış sırası yok mu, mesela "tv açıldığında şununla başla" gibi :alala
açılış başlangıcı dijitürk geliyor ama modül arızalı yayın almıyor müşterimizin harici uydu kulanmak için uydusuz kızaklı bir tane için modül takacağım tv kapatım direk hdm konumuna girsin diye yazılım gerektirirmi acaba?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt