Sunny 16AT023 Yazılım İhtiyacı

M Çevrimdışı

matrix37

Yeni Üye
17 Ağu 2020
18
46
Merhaba ustalarım ,
sunny_16AT023_v1.1 uydu modulu android logosunda takılı kalıyor . flash entegresinin programını yükledim ama modulun yazılımına ihtiyacım var . Modulun yazılımı elinde olan varmıdır ?

teşekkür ediyorum

SN:2607280064
Model : 16at023
SN:TRSNSTM12001810001294
Kullanıcılar için gizli metin: Sota , By_Trol 

Moderatör tarafında düzenlendi:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sunny ürünlerinin yazılımları arşivlerimizde bulunmamaktadır. Ancak üyelerimizde mevcut ise paylaşacaklardır.

Not: Mesajınızı güncelledim. MAC adres bilginizi mümkün olduğunca genele açık platformlarda paylaşmamaya dikkat edin.

M Çevrimdışı

matrix37

Yeni Üye
17 Ağu 2020
18
46
Eywallah ustadım Ömer Genç arizanotlari bu yazılımı nasıl yükleyeceğim bir yardımcı olabilirmisin boş bir flash belleğe attım (fat32 biçiminde ) taktım ama yüklenmedi farklı bir proğramı falan varmıdır?

Ömer Genç Çevrimdışı
24 May 2018
91
44
Modülü enter tuşuyla konsola düşürüp ustar veya custar yazarsanız yazılım yüklenir.
Konsola düşmüyorsa veya Boot1/Boot2 fail hatası veriyorsa emmcyi ısıtın. düzelmezse emmcnin yeniden yazılması gerekiyor.
Eğer flash entegresini yazabilecek ekipmana sahipseniz açıklamalarım yeterli gelecektir.
Kolay gelsin.

V Çevrimdışı

vestel38

Yeni Üye
1 Haz 2023
1
47
Modülü enter tuşuyla konsola düşürüp ustar veya custar yazarsanız yazılım yüklenir.
Konsola düşmüyorsa veya Boot1/Boot2 fail hatası veriyorsa emmcyi ısıtın. düzelmezse emmcnin yeniden yazılması gerekiyor.
Eğer flash entegresini yazabilecek ekipmana sahipseniz açıklamalarım yeterli gelecektir.
Kolay gelsin.
Emmc ısıttım yazılım 16at023 yükledim yanlız açılınca android upload geliyor

Kolay gelsin.
Usta ne atlattıgınızı anlamadım konsol dediğiniz ney ve cutar neye yazılacak

Y Çevrimdışı

yasinaydin37

Yeni Üye
20 Şub 2024
1
32
Merhaba teraspy teraspy,

Ustam nand sökmeden usb to ttl aparat ile yani dönüştürücü ile nasıl modüle yazılım yükleyebilirim. Modülde rx tx gnd yazan soket mevcut. Buraya bağladığımda yeterli olurmu? Yardımcı olabilirmisiniz

Geri
Üst Alt