Sungate TITAN Yeni KODI Sistem Seyir TURK TURKVOD Bilgilendirme

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
arkadaşlar yeni gelişmiş KODI Sistemi ile seyirtürk turkvod ve daha bir sürü sistemi barındıran özellik ilk ve sadece TITAN modelde
kullanılmıştır 10 04 2021 yeni kodi eklentisini autrol sistemden yükleyip webtv içinden favori ekle bölümünden ulaşabilirsiniz
bu sistem ilk ve sadece Sungate TITAN için yapılmıştır iyi kullanımlar

meyvaz65 Çevrimdışı

meyvaz65

Yeni Üye
15 Şub 2021
10
58
Ellerinize sağlık memoli hocam güzel bir çalışma olmuş özellikle Kuranı kerim cüz olarak verilmesi çok güzel olmuş ramazanda Arkadaşlar takip eder güzel bir hizmet.

fantazik11 Çevrimdışı

fantazik11

Yeni Üye
11 Nis 2021
2
33
Konu sahibine selamlar bu cihazı bir aydır takip ediyorum. Bu tarz cihazlar hakkında pek bilgim bulunmuyor. Maç vakitleri internet sağlayıcıları kasti bir şekilde yurtdışından gelen veya iptv olan yayınları engelliyor. Bunu mobilde vpn ile aşabiliyorum fakat samsung tv de aşamıyorum. Bunu için böyle bir cihaz düşünüyorum. Böyle bir cihaz aldığımda bu dertten kurtulabilir miyim?

R Çevrimdışı

Recep03 

Aktif Üye
6 Tem 2020
51
60
YouTube de cihazla ilgili tanıtımlar var. Vpn kullanabiliyorsun. Kımi stalkerler vpn gerektirmiyor. İnternet hızın yeterli ise hiç düşunme.

fantazik11 Çevrimdışı

fantazik11

Yeni Üye
11 Nis 2021
2
33
YouTube de cihazla ilgili tanıtımlar var. Vpn kullanabiliyorsun. Kımi stalkerler vpn gerektirmiyor. İnternet hızın yeterli ise hiç düşunme.
internet hızım yeterli vpn sorma sebebim altyapı sağlayıcıları maç vakitleri engel koyuyor. bunu da vpn ile bir nebze aşma şansımız var. vpn de olmasa yine kısıtılmadan dolayı izleyemiyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri