Sungate TITAN Yedek Alma Işlemi Resimli Anlatım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
İyi olmuş bu anlatım ,kullananlar benim yaşadığımı yaşamasınlar :ok
Bu arada 07 yazılımından ikinci kısmı çıkart bari,hesap ayarlarını yani ,işin tuhaf tarafı çalışanı geri yüklesem de düzelmiyor cihaz,en azından bende düzelmedi ,bence sys.info yapıyor gibime geliyor,çünkü tek tek yedeklediğimde ,karşıma info çıkıyor ,hatta 4.cü kez cihaz "----" kaldı açılmadı ,haberin olsun :ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
İyi olmuş bu anlatım ,kullananlar benim yaşadığımı yaşamasınlar :ok
Bu arada 07 yazılımından ikinci kısmı çıkart bari,hesap ayarlarını yani ,işin tuhaf tarafı çalışanı geri yüklesem de düzelmiyor cihaz,en azından bende düzelmedi ,bence sys.info yapıyor gibime geliyor,çünkü tek tek yedeklediğimde ,karşıma info çıkıyor ,hatta 4.cü kez cihaz "----" kaldı açılmadı ,haberin olsun :ok
O kadar oynarsan bozarsın tabi cihaz flash sök tak işi bunda zor kalıplaman lazım flash yollarına tek tek ince tel çekmen lazım o seni aşar ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
O kadar oynarsan bozarsın tabi cihaz flash sök tak işi bunda zor kalıplaman lazım flash yollarına tek tek ince tel çekmen lazım o seni aşar ?

Bızdugunda yolla yeni flash takarız olmadı ona
Ramazan ,o zaman android yükleriz buna :kiskis
Şaka bir yana şimdilik sıkıntı yok ,bazı problemleri çözdüm ,bazıların nedenlerini buldum,benim elime geçen cihaz zaten balkona çıkıp "imdattt" diye bağırıyor :) ,ama buna en çok sevinen hanım oldu ,tv ile oynamıyorum ya artık bir süredir :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri