Sungate Titan Uygulamaları Hakkında

O Çevrimdışı

ozan708

Yeni Üye
22 Mar 2022
1
30
Bu akşam yeni aldım cihazı ve uzak olduğum bir alan burası. Linux bir cihaz. Herhangi bir uygulama imkanım var mı uygulamaya? Netflix, Amazon Prime Video vs. gibi. Forumda dolaştım ama gözüme çarpmadı. Eğer bilgi varsa konuyu kapatabilirsiniz.

Yardımcı olursanız teşekkür ederim. Teşekkürler şimdiden

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
öncelikle hayırlı olsun cihazda onları aratmayacak uygulamalar ve sistemler mevcuttur autrol sistemden kodi modüllerini yüklersen
birsürü film sinema ve site modülleri cihaza injekt olacaktır istersen beni ekle telegramdan memoli1478 telden yardımcı olayım cihazı beraber kuralım

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Kumanda bir kaç gündür çok zor kanal değiştirme vs olmaya başladı pil yeni kumanda ışıgı yanıyor ama etkisi yok gibi defalarca basınca algılıyor cihazda ayar bölümü varmı kumanda için sebebi ne yeni kumanda almaya gerek olmadan çözebilirmiyim. ( düşme vs olmadı) Teşekkürler

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Kumanda bir kaç gündür çok zor kanal değiştirme vs olmaya başladı pil yeni kumanda ışıgı yanıyor ama etkisi yok gibi defalarca basınca algılıyor cihazda ayar bölümü varmı kumanda için sebebi ne yeni kumanda almaya gerek olmadan çözebilirmiyim. ( düşme vs olmadı) Teşekkürler
nemli ortam var mı? veya kumandaya sıvı kaçtı mı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yapmanız gereken iki işlem var

1- kumandanın içini açın peçete yada beze kolonya damlatın silip deneyin.

2-kumanda bordu üzerinde bir tane küçük kondansatör var onu değiştirmeniz lazım.

İş kondansatör değişimine giderse havya lazım herkeste havya yoktur ben bunlarla uğraşmam derseniz,

Yeni kumanda almanız lazım

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Nemli ortam yok tv kumandası ile tv yanında duruyor son 1 haftada oldu bazen arada sorunsuz bazen basmak eziyet oluyor. açma vs anlamam bir tane ona benzer kumanda verdiler evde denedim çalışmadı. pil yeni düşme sıvı kaçması vs hiç olmadı çok tuhaf bir olay

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Nemli ortam yok tv kumandası ile tv yanında duruyor son 1 haftada oldu bazen arada sorunsuz bazen basmak eziyet oluyor. açma vs anlamam bir tane ona benzer kumanda verdiler evde denedim çalışmadı. pil yeni düşme sıvı kaçması vs hiç olmadı çok tuhaf bir olay
cihazı alalı 2 hafta olmuş. belki kumanda bozuk geldi. aldığınız yerle, olmazsa üretici ile temas kurun bence.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cihaz garantisi olmadığını varsayarak kumandanın içini açın kolonya ile silin dedim .

Cihazı kumandası ile beraber aldığınız yere yada servise gönderin baksınlar.

Cihazda yada alıcı göz soket vs arıza temassızlık var müdahale edilmesi lazım..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt