Sungate TITAN Server Havuzu Kullanma Resimli Anlatım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bende thcam çözüyor sanıyordum iyimi :) ,mavi tuşa basıp "disconnected" yapınca astradaki foxnews gitti ,(10758v/22000) ,sonra başka kanallara da baktım ,çoğu gitti ,thcam işe yaramıyor demiştim ,bu tezimi doğruluyor bu işlem ,demekki thcam ile değil de cccam ile açılıyormuş tümü :)
Not :
Hadi tümü demeyeyim ,haksızlık olmasın yarın Dr.dan gelince tüm kanallarda denerim bakalım hangilerini açıyor thcam tek başına :)

Hımm,at bakalım deneyeyim sevgili memoli :ok

memeloi.jpg

Şu isteğime de cevap versen sana zahmet ,beni kara listeye mi aldınız yoksa ,deneyemedim ip tvyi telefonumda :)

Ama neden 2.ci kişiden kod alınıp eşleştiriliyor anlamadım ,veya apk yı yüklediğimizde cihazın kodunu başkasına muhtaç olmadan ,telefon-tablet-androidx86 içinde giremiyor muyuz ,giremiyor isek apk kurmanın ne anlamı kalıyor o zaman :alala

Bu arada ne kadar haklı çıkıyorum ,yukarıdaki yazıyı yazmakla ,20 günde kod gelmez mi ,günde bir harf tıklasan klavyeden yine de gelmiş olurdu bu zamana kadar ,lahavleeeee :)

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Bende thcam çözüyor sanıyordum iyimi :) ,mavi tuşa basıp "disconnected" yapınca astradaki foxnews gitti ,(10758v/22000) ,sonra başka kanallara da baktım ,çoğu gitti ,thcam işe yaramıyor demiştim ,bu tezimi doğruluyor bu işlem ,demekki thcam ile değil de cccam ile açılıyormuş tümü :)
Not :
Hadi tümü demeyeyim ,haksızlık olmasın yarın Dr.dan gelince tüm kanallarda denerim bakalım hangilerini açıyor thcam tek başına :)

Şu isteğime de cevap versen sana zahmet ,beni kara listeye mi aldınız yoksa ,deneyemedim ip tvyi telefonumda :)

Bu arada ne kadar haklı çıkıyorum ,yukarıdaki yazıyı yazmakla ,20 günde kod gelmez mi ,günde bir harf tıklasan klavyeden yine de gelmiş olurdu bu zamana kadar ,lahavleeeee :)
abim ben sana kod geldi kullanıyosun sandım,bunu okuyunca sana hak verdim yine, bi kişiye bağlı kalmak ne kötü arkadaş sana gıcık giderse kod yok ama teşekkür edene kod var :haha

M Çevrimiçi
18 Kas 2020
717
43
defalarca kod atmaya çalıştım ama özelden sana hiçbirşey yazamıyorum

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Aşağıdaki alıcılarla DM başlatamazsınız: teraspy.

yoksa ben sana ilk attığın günden sana kod yollamaya çalıştım olmazsa beni telegrama ekle oradan görüşelim daha öncede yazdım ama bana dönüş olmayınca bende bu şekilde beklemede kaldım

H Çevrimdışı

hbbayrak 

Yeni Üye
17 Haz 2018
32
44
abim ben sana kod geldi kullanıyosun sandım,bunu okuyunca sana hak verdim yine, bi kişiye bağlı kalmak ne kötü arkadaş sana gıcık giderse kod yok ama teşekkür edene kod var :haha
Ustam telegramda gurup var. Müsait olurda gelirsen ordan M memoli1478 hocam max 1 kaç saatte yardımcı olur. Diğer faydalı özelliklerinide takip edersin.

Son düzenleme:
tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Ustam telegramda gurup var. Müsait olurda gelirsen ordan M memoli1478 hocam max 1 kaç saatte yardımcı olur. Diğer faydalı özelliklerinide takip edersin.
demek sadece telegramdan destek var hemide 1saat içinde,titan alacaklara duyrulur cihazı alın ve telegramda üye olun destek gelsin yoksahava alırsınız :haha
diğer faydalı özellikleri neden burda herkez öğrenmez de telegramdan öğrenir ustam biz mecburmuyuz telegrama yoksa telegramdan yutube gibi reklam pastası mı var :haha ,
sana gizliden mesaj atıyom şimdi ,bunu M memoli1478 teraspy teraspy için yapsa olmuyomu,kimse görmez bu mesajı ustam,alattin abim girmiyor foruma zaten,gizliden "abim şöye yap böyle yap" demek bu kadar zormu ustam
Kullanıcılar için gizli metin: hbbayrak 

ondan bana acele etme diyor almak için,var bildiği alattin abimin demekki
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

defalarca kod atmaya çalıştım ama özelden sana hiçbirşey yazamıyorum

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Aşağıdaki alıcılarla DM başlatamazsınız: teraspy.

yoksa ben sana ilk attığın günden sana kod yollamaya çalıştım olmazsa beni telegrama ekle oradan görüşelim daha öncede yazdım ama bana dönüş olmayınca bende bu şekilde beklemede kaldım
bende ulaşamıyodum ama gizli mesaj atınca ulaştım abime,sen hem admin hem mod hem de özel üyesin her forumlarda,bilmen lazım bu işlemi,1 saniyeni almaz yazmak,bir soru sordum abime cevap alamıyom,demekki yüzden girmiyor foruma bilemem,sen ise php bilen biri olaraktan bilmiyom demek lüksün yok gibi ustam,62 yaşında adam teraspy sosyalmedyam yok dedi neden ısrarla telegram gel diyosun anlamadım,vereceksen gizliden ver cevapını arkadaş nebu telegram seviciliği anlamadım hayret bişi ya.
bak ben böyle ulaşmıştım sende ulaşırsın, zor değil bilmiyosan siyah yerleri, takipet ustam :)
screen_capture.png

Son düzenleme:
M Çevrimiçi
18 Kas 2020
717
43
Sevgili kardesim gosterdigin yolla kod attim
Tesekkurler bu arada ben telegtam vs israr etmedim
Kimseyede israr etmem sevdigimden 1 defa yazdim
Bunun nedenide tanisip cihaz ile ilgili bilgileri vermekti
Hediyelerini vermekti cikipta ben acik yerden burada paylasamazdim
Ozel pm atamadim buraya yazarak belirttim ve sen yazarak boyle ulasmami saglamis oldun
Ben kullanmasi icin bir takim uygulamalar verecwktim neyse bunu ogrenmis olduk
Buradan hallederim artik bu arada php bilmem veya programlana bilmem
Burada ufak bir ozellik bilmemem ile karsilastirmak iyi olmamis profesor klan insanda
Yaptigi yogun islemlerden dolayi birsuru yeri atlayabilir

H Çevrimdışı

hbbayrak 

Yeni Üye
17 Haz 2018
32
44
demek sadece telegramdan destek var hemide 1saat içinde,titan alacaklara duyrulur cihazı alın ve telegramda üye olun destek gelsin yoksahava alırsınız :haha
diğer faydalı özellikleri neden burda herkez öğrenmez de telegramdan öğrenir ustam biz mecburmuyuz telegrama yoksa telegramdan yutube gibi reklam pastası mı var :haha ,
sana gizliden mesaj atıyom şimdi ,bunu M memoli1478 teraspy teraspy için yapsa olmuyomu,kimse görmez bu mesajı ustam,alattin abim girmiyor foruma zaten,gizliden "abim şöye yap böyle yap" demek bu kadar zormu ustam
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

ondan bana acele etme diyor almak için,var bildiği alattin abimin demekki
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bende ulaşamıyodum ama gizli mesaj atınca ulaştım abime,sen hem admin hem mod hem de özel üyesin her forumlarda,bilmen lazım bu işlemi,1 saniyeni almaz yazmak,bir soru sordum abime cevap alamıyom,demekki yüzden girmiyor foruma bilemem,sen ise php bilen biri olaraktan bilmiyom demek lüksün yok gibi ustam,62 yaşında adam teraspy sosyalmedyam yok dedi neden ısrarla telegram gel diyosun anlamadım,vereceksen gizliden ver cevapını arkadaş nebu telegram seviciliği anlamadım hayret bişi ya.
bak ben böyle ulaşmıştım sende ulaşırsın, zor değil bilmiyosan siyah yerleri, takipet ustam :)
screen_capture.png
Kardeş kusura bakmada dün yazdım tekrar sildim ki ayıp olmasın diye ama artık ayıp olacak bir yanı kalmadı bu işin. Sen sadece kendin çamur olduğun için çamur at izi kalsın yapıyorsun . Defalarca M memoli1478 usta her türlü platformda belirtti cihazı aldığınız yerden isterseniz kodu veriyorlar diye . Ama sen anlamıyor ve ANLAMAK İSTEMİYORSUN. özelliklede anlamak istemeyip çamur atıyorsun. Benim mesajımdan desteğin sadece TELEGRAM dan olduğunu çıkardığına göre ve cihazla ve bu tür konular ile gereken bilgilere fazla ca sahip olmana rağmen hala çamur derdindesin. Bence sen genede acele etme sen ve senin gibi düşüncesi olanlar alsada onmaz . Firmada vay sen almadın diye batmaz kafana takma o kısımları. bir çok forumda ve de bu forumdada gerekli desteğin verildiğini zaten aşina olarak gördük. sen çamuru nasıl atarım diye yol aradıkça bu düzen bu şekil gider. Bir başka forumda da senin gibi biri var nasıl olurda çamur atarım diye uğraşıyor :) . Ben burdan herkese açık açık söylüyorum her kesin yazdığına çizdiğine itimat etmeyin. Özellikle Telegram ve Youtube platformalarında reklamları bahane ederek yazanlar tamamen bilgisiz ve gereksiz yazı yazıyorlar. İste Telegramdan ister diğer forum sitelerinden isterseniz cihazı aldığınız yerden gerekli destekleri eksiksiz alırsınız. Hususi bu forumu belirtmiyorum çünkü burdan gerçek dışı taraflı yalan ve yanlış cevap yazarak insanların kafalarını karıştıran bir güruh var. Bunuda silmeyeceğim bakalım ne olacak.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
1. bakınız arkadaşlar piyasada bu cihazın muadili çokça cihaz var dileyen dilediğini alır kullanır. GX 6622D çipsetli cihazları görüyoruz dökülüyor hepsi destek olmadığından dolayı.

2. birileri çıkmış çok sora dan da olsa Sungate firması TITAN adı altında aynı çipsetli cihazı tedarik ederek piyasaya sürmüş ve tam destek veriyor, bunda iyisi Şam da kayısı bize göre tabii, yok bana göre değil diyenlerin işi rast gelsin kimse kimseye zorla şunu al bunu al kullan demiyor. ayrıca sevgili M memoli1478 de kimseye mecbur değil cod vermek sorunda da değil...

umarım burada art niyet ile yazanlar hakkında gerekli işlemi yapar diye düşünüyorum tf yöneticilerimiz... amacı üzüm yemek değil de bağcıya çamur atmak olanların yazdıkları açık ortada...VESELAM

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri