Sungate TITAN PRO 05 02 2023 Yazılımı

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Sungate titan pro cihazı yeni aldım, gerçekten piyasadaki cihazların en iyilerinden biri, hele oscam-x dosyasını yükleyince çok daha iyi oldu, diğer cihazların yapamadıklarını yapıyor cihaz, aldığıma çok memnun oldum, bu arada gizli kodları falan var mı, otomatik iptv de sanki hep süzülmüş iptv ler geliyor gibi geldi bana bizim ciciler falan hiç bir iptv de yok hep haber, belgesel, film falan geliyor, bu firmanın bir önlemi mi acaba, teşekkürler.
oscam-x açıkken resim atarsan süper olur dayımdada var acaba aynısımı merak ettim bide yurtiçi ip tv yayını vermek yasak ondan olabilir mi diyeceğim hani süzülmüş iptv demişin ya belki yasak olduğundandır yoksa firma verir

M Çevrimdışı

Mustafa GÜRGEN

Yeni Üye
12 Nis 2022
5
Konudan alakasız bir soru gibi olacak ama Sungate Titan İp Tv'deki klasik kumanda Pro versiyonunda da çalışıyor mu acaba ?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
pro cihazda free kısmında ulusal kanalların yarısı açılıyorsa, yarısı hiç açılmıyor. malum yılbaşı, ulusal kanallar gerekebiliyor.

ayrıca yayın izlerken donma vb. sorun yaşayan arkadaşlar, arka planda çalışacak ekstra uygulamalar çok lazım değilse, devre dışı bırakıp, cihazı fabrika ayarlarına alın. (kişisel verileriniz kalacaktır ama yine de sorumluluk size aittir).

M memoli1478

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
pro cihazda free kısmında ulusal kanalların yarısı açılıyorsa, yarısı hiç açılmıyor. malum yılbaşı, ulusal kanallar gerekebiliyor.

ayrıca yayın izlerken donma vb. sorun yaşayan arkadaşlar, arka planda çalışacak ekstra uygulamalar çok lazım değilse, devre dışı bırakıp, cihazı fabrika ayarlarına alın. (kişisel verileriniz kalacaktır ama yine de sorumluluk size aittir).

M memoli1478
Bunun bir yolu olmalı :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt