Sungate TITAN PRO 05 02 2023 Yazılımı

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
video oynatma sorunları, video bitmeden kapanma ve durma sorunu giderildi
görüntü ayarlarında iyilestirme
Picon güncellemeleri yapıldı, No picon yazısı yerine sungate picon eklendi

Yedekleme ve geri yükleme

Kanal listesi
arka plan resmi
sistem ayarları ve vpn ayarları, hava durumu ayarı
iptv hesaplar yedekeleme(stb-xtrrem-user ip)
thcam ayarları yedekleme
Oscam ayarları yedekleme
iptosat kullanıcı ayarları yedekleme
kumanda sinyale iyilestirme

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
teşekkürler

M memoli1478

daha önce söz ettiğim , mesela stalker içinde gezinirken, geri gidip farklı bir hesaba girmek istendiğinde, exit tuşuyla (düz sungate titanda öyle yapılıyordu) komple ana iptv menüsüne atma olayı için bir şey yapılması planlanıyor mu? sadece bir geri gidemiyorsun, tamamen uygulamadan çıkarıyor exit tuşu.

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
bu yazılımsüdan sonra yeni yazılım çıktımı bana uyarı geldi burada açıklanmadığı için yüklemedim. Bilgi verirseniz sevinirim.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Sevgili M memoli1478 depremde enkazdan kurtulmuş,şu an Konya'da.Bu konuda henüz bilgi veremez maalesef.
"maalesef depreme yakalanmış ama şükür ki yaralı da olsa kurtulmuş" ibaresi daha güzel olacaktır. diğer türlü arkadaşın da yazdığı gibi sorunlu olmuş. sizin tertemiz duygularınızı bilen biliyor ama bilmeyen varsa yanlış anlayabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Sayın emmi ustam. Haddime değil ama maaleseften sonra da bir virgül eklesen. Tanıyan kimsenin öyle düşünmeyeceğinden eminim ama cümlenin anlamı biraz farklı oluyor. Özelden yazacaktım ulaşamadım. Saygılar.

"maalesef depreme yakalanmış ama şükür ki yaralı da olsa kurtulmuş" ibaresi daha güzel olacaktır. diğer türlü arkadaşın da yazdığı gibi sorunlu olmuş. sizin tertemiz duygularınızı bilen biliyor ama bilmeyen varsa yanlış anlayabilir.
Çok teşekkür ederim gerçekten ,nasıl fark etmemişim ,kendime kızdım inanın ki Türkçe'ye çok dikkat ederim.Sizin mesajlarınızı da düzenledim ,kusuruma bakmayın.
Bu arada memoli ile görüştüm,çok iyiyim dedi,tabii halen yatıyormuş,malum kaburgaları kırık.Fırsat buldukça hem memoli,hem koray hem mehmet ile görüşüyorum,hatta yarın arayıp "hadi gel artık kime sataşacağım" diyeceğim memoliye,tabii unutmaz isem.Gerçi hanım" hatırlatırım ben sana" dedi bana tabii gülümseyerek :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çok teşekkür ederim gerçekten ,nasıl fark etmemişim ,kendime kızdım inanın ki Türkçe'ye çok dikkat ederim.Sizin mesajlarınızı da düzenledim ,kusuruma bakmayın.
Bu arada memoli ile görüştüm,çok iyiyim dedi,tabii halen yatıyormuş,malum kaburgaları kırık.Fırsat buldukça hem memoli,hem koray hem mehmet ile görüşüyorum,hatta yarın arayıp "hadi gel artık kime sataşacağım" diyeceğim memoliye,tabii unutmaz isem.Gerçi hanım" hatırlatırım ben sana" dedi bana tabii gülümseyerek :)
Çok şükür, iyi haberlerini almak sevindirici. Dinlenmesi çok önemli, malum operatif müdahale ile düzeltilmesi zor o yüzden ne kadar çok dinlenebilirse o kadar iyi olur. Ben acıyı yaşamadan tamamen anlamak mümkün değil diye düşünürüm. O yüzden Allah herkese şifa, sabır, direnme gücü ihsan eylesin. Bizden de çok selamlar olsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Çok şükür, iyi haberlerini almak sevindirici. Dinlenmesi çok önemli, malum operatif müdahale ile düzeltilmesi zor o yüzden ne kadar çok dinlenebilirse o kadar iyi olur. Ben acıyı yaşamadan tamamen anlamak mümkün değil diye düşünürüm. O yüzden Allah herkese şifa, sabır, direnme gücü ihsan eylesin. Bizden de çok selamlar olsun.

Allahım Yar ve Yardımıcı olsun bütün herkese Allahım tekrarını yaşatmasın Amin inşallah

:ok

H Çevrimdışı

haso3842

Yeni Üye
2 Haz 2023
5
39
magic tv de açılan hesaplarda sinema kanalları yok. b ile baslayan kanallar zaten yok. sizlerdede aynımı

Açıklayıcı nedenlerini de belirtseydin mübarek :hihi
magic tv de açılan hesaplarda sinema kanalları yok. b ile baslayan kanallar zaten yok. sizlerdede aynımı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt