Sungate TİTAN İPTV

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Merhabalar
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım cihazımda her gelen güncelleme ile özellikleri düşmeye başladı. İlk aldığımızda çok fazla film dizi kaynağı vardı HD film cehennemi 1080p 720p ve daha fazlası ve aradığımız her filmi bulup izleye biliyorduk şimdi ne kaynak var ne film. Var olan filmlerin bir çoğunda da sunucu bulunamadı gibi hatalar alıyorum. Ve meta tv vardı artık oda aktif değil. Mümkünse yeni bir güncelleme ile bunları düzeltin lütfen yada eski sürümleri tekrar yüklenebilir hala getirin eski sürümlerde devam edelim. İlk aldığımda çevreme tavsiye ediyordum Şuan için tavsiye etmek yerine çevrenizden alternatif arıyoruz
İlgilenir ve cevap yazarsanız sevinirim. İyi çalışmalar
Yeni yazılım yapılmış ama büyük ihtimalle yeni seri cihaza da kilitlenmiştir(süpriz olsun abi demişti bana ) ,fakat dediğim gibi kısa zamanda yeni yazılımı alabilir cihaz,update geleblir yani :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Yeni yazılım yapılmış ama büyük ihtimalle yeni seri cihaza da kilitlenmiştir(süpriz olsun abi demişti bana ) ,fakat dediğim gibi kısa zamanda yeni yazılımı alabilir cihaz,update geleblir yani :ok
yeni yazılımda bayağı bir sorun varmış statik ip ve iptv,ler sıkıntılı imiş cihazların bazılarına yazılım gelmiş bazılarına gelmemiş onun için özelden cihaz bilgisi ve foto istemiş :ok

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
Merhabalar
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım cihazımda her gelen güncelleme ile özellikleri düşmeye başladı. İlk aldığımızda çok fazla film dizi kaynağı vardı HD film cehennemi 1080p 720p ve daha fazlası ve aradığımız her filmi bulup izleye biliyorduk şimdi ne kaynak var ne film. Var olan filmlerin bir çoğunda da sunucu bulunamadı gibi hatalar alıyorum. Ve meta tv vardı artık oda aktif değil. Mümkünse yeni bir güncelleme ile bunları düzeltin lütfen yada eski sürümleri tekrar yüklenebilir hala getirin eski sürümlerde devam edelim. İlk aldığımda çevreme tavsiye ediyordum Şuan için tavsiye etmek yerine çevrenizden alternatif arıyoruz
İlgilenir ve cevap yazarsanız sevinirim. İyi çalışmalar
cihaz modelini yazarsan hemen yardımcı olacam sungate modellerde özellik düşmez bir yanlışlık var tam tersi özellikler arttırıldı bana cihaz bilgisi foto atarsan herşey netleşir

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
normal titan yazılımı 28 06 2023 0 hata ile tamamlanmıştır iyi kullanımlar
titan pro kullanıcıları eski menu kullananlar için metatv aktiftir iyi kullanımlar
pro model için eski menüden yeni taban yazılıma geçmek isteyenler bana yazsınlar

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
sungate pro ile ilgili başlık kalmamış forumda. neden ki? pro cihazda aspor hiç bir yerde yok. kupa maçları buradan veriliyor ama aspor yok. yasal olarak, halka açık şifresiz bir kanal aspor. aklım almadı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt