Sungate TİTAN İPTV

Y Çevrimdışı

yasinsoyugur

Yeni Üye
16 Ağu 2022
2
22
Merhaba Sungate Titan İPTV Cihaz satın aldım macları izlerken oynatılan macı geriye sarıyor 30 saniye reklamlarda aynı sekilde takılma işlemi oluyor
xtream ip tv ve stalker iptv bunları kullanıyorum ve boyle sorun yaşıyorum yardımcı olurmusunuz?

Y Çevrimdışı

yasinsoyugur

Yeni Üye
16 Ağu 2022
2
22
Yazılım mı yüklemek gerekiyor ve cihazin seri numarası nereden bakılıyor yeni aldım hiçbir bilgim yok.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Yazılım mı yüklemek gerekiyor ve cihazin seri numarası nereden bakılıyor yeni aldım hiçbir bilgim yok.
içerik ile ilgili konularda yardım alamazsınız. cihazın işleyişi ile ilgili sorun tespit ettiyseniz, iade veya değişim isteyin. yeni yazılım yükleme kısmından , yazılımınız güncel değilse güncelleyebilirsiniz.( eğer girilmiş bilgileri kaybetmek istemiyorsanız, yazılım yüklemeden önce usb belleğe yedek alın. sorumluluk sizindir) seri no ile işiniz olmaz. seri no , firmanın hediyesi olan mini server içindir. aletin alt kısmındaki etikette yazar. onu uygun yere girmelisiniz.

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
dikkatimi çeken şey cihazın hiçbir yerinde illegal içerik yoktur konu mac diye açılmış böyle konuların forumda açılması yasaktır iptv vs kendi hesabınız sorunludur bu konu hakkında yardım alamazsınız onun dışında cihaz ile ilgili teknik bilgi ve her türlü yardımı alırsınız

E Çevrimdışı

eturk1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
SUNGATE TİTANLA PRO CİHAZ ARASINDAKİ FARK NEDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

murat07

Yeni Üye
2 Tem 2023
2
23
Merhabalar
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım cihazımda her gelen güncelleme ile özellikleri düşmeye başladı. İlk aldığımızda çok fazla film dizi kaynağı vardı HD film cehennemi 1080p 720p ve daha fazlası ve aradığımız her filmi bulup izleye biliyorduk şimdi ne kaynak var ne film. Var olan filmlerin bir çoğunda da sunucu bulunamadı gibi hatalar alıyorum. Ve meta tv vardı artık oda aktif değil. Mümkünse yeni bir güncelleme ile bunları düzeltin lütfen yada eski sürümleri tekrar yüklenebilir hala getirin eski sürümlerde devam edelim. İlk aldığımda çevreme tavsiye ediyordum Şuan için tavsiye etmek yerine çevrenizden alternatif arıyoruz
İlgilenir ve cevap yazarsanız sevinirim. İyi çalışmalar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,433
Merhabalar
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım cihazımda her gelen güncelleme ile özellikleri düşmeye başladı. İlk aldığımızda çok fazla film dizi kaynağı vardı HD film cehennemi 1080p 720p ve daha fazlası ve aradığımız her filmi bulup izleye biliyorduk şimdi ne kaynak var ne film. Var olan filmlerin bir çoğunda da sunucu bulunamadı gibi hatalar alıyorum. Ve meta tv vardı artık oda aktif değil. Mümkünse yeni bir güncelleme ile bunları düzeltin lütfen yada eski sürümleri tekrar yüklenebilir hala getirin eski sürümlerde devam edelim. İlk aldığımda çevreme tavsiye ediyordum Şuan için tavsiye etmek yerine çevrenizden alternatif arıyoruz
M memoli1478

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Merhabalar
2 yıl uzun süre ben o cihazı 3-4 ay kullandım sattım en iyisi ücretli ıptv almak ne ararsan var.tabi iyisini bulmak lazım.

M Çevrimdışı

murat07

Yeni Üye
2 Tem 2023
2
23
2 yıl uzun süre ben o cihazı 3-4 ay kullandım sattım en iyisi ücretli ıptv almak ne ararsan var.tabi iyisini bulmak lazım.
Zaten kullandığım ücretli İPTV var ama bu cihazda çok güzel kısa yollar vardı 720p HD film cehennemi ve 1080p gibi onların kullanayışı üzerine yazdım

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Zaten kullandığım ücretli İPTV var ama bu cihazda çok güzel kısa yollar vardı 720p HD film cehennemi ve 1080p gibi onların kullanayışı üzerine yazdım
iyi bir ıptv olsa o dediğin yerlere gerek kalmıyor bütün filmler diziler belgeseller her şey full oluyor.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,645
59

Memoli ustadan alıntıdır​

yeni yazilim eklendi gorusleeinizi isteklerinizi yazabilirsiniz.

Sungate TITAN PRO 28 06 2023 Yazılımı​

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Memoli ustadan alıntıdır​

yeni yazilim eklendi gorusleeinizi isteklerinizi yazabilirsiniz.

Sungate TITAN PRO 28 06 2023 Yazılımı​

Yeni eklenen özellikler.

Açılış süresi kısaltıldı 30-35 saniye iptosat menüsü eklendi usb ile liste yükleme eklendi
Diğer ayarlara ipsat (sunucu) (kullanıcı) (otomatik) seçenekler eklendi
Görüntü kalitesi arttırıldı fabrika ayarı kod hafızalama eklendi
iptv indirme bilgilendirme sayacı eklendi Tüm alt yapı modülleri güncellendi
Çok güzel, yakında tavsiyeforum da da yazabilir sevgili memoli :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt