SUNGATE TİTAN-IPTV-v2.02.03 Yeni Yazılım verildi. 28.11.2020

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
SUNGATE TİTAN-IPTV-v2.02.03 Yeni Yazılım verildi. 28.11.2020

1: magic tv kısayol tuşu atandı.
2: Magiç tv listeleme sınırı 10000 den, 30000 e çıkarıldı.
3: magic media player güncellemeleri yapıldı.
4: oto bis sistem atandı, BUG GİDERİLDİ.
5: wifi gücü arttırıldı.

NOT: Xtream iptv yi kanal listesi ara yüzünden izleme çalışması devam etmektedir.

Sungate_AR-GE çalışmasıdır titan kullanıcılarına hayırlı olsun.

bir önceki yazılımda yapılan eklemeler
SUNGATE TİTAN-IPTV-v2.02.02 Stalker Auto ANA Yazılım Yayınlandı.
Yayınlanma Tarihi: 05.11.2020

222220c4556f1090ae297.png

Yazılım Notları;
1.Magic TV Hızlı Giriş eklendi_Sungate TEAM.
2.web interface Otomatik m3u Sistem Yeniden yapılandırıldı_Sungate TEAM.
3.Magic TV Çoklu Gurup Listeleme Özelliği eklendi_Sungare TEAM.

Ayrıca 31.10.2020 Tarihinde verilen Ara yazılımda Çeşitli İyileştirmeler yapılmıştır,
Düzeltmeler
A. Web interface otomatik m3u sorunu giderildi.
B. Magiç TV farklı adres Algılama özelliği eklendi.
Titan_Ekibi Tarafından Revize Edilmiştir Emek Verenlere, Titan Kullanıcıları Adına Teşekkür Ediyoruz.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
fiyat biraz daha aşağıya çekilmeli, ama ekmek bile olmuş 2 TL derseniz anlarım sizi ve haklısınız :saskin

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
memoli ustam genemi yazlım yazılım manyağına döndük cihazı her açtığımda yeni yazlım geliyor.emeği geçen herkese teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

fiyat biraz daha aşağıya çekilmeli, ama ekmek bile olmuş 2 TL derseniz anlarım sizi ve haklısınız :saskin
döviz yüzünden fiyatı şişmeyen bir şey kalmadı maalesef durum bu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili OMEGA OMEGA ,yazılımı göremedim,elinde yok mu acaba ,veya sadece internet üzerinden mi yükleniyor :alala

döviz yüzünden fiyatı şişmeyen bir şey kalmadı maalesef durum bu.

malesef doların yüksek olması fiyatları bayağı etkiledi ama buna inanın
bu cihaz piyasaya bastan beri bu fiyattan çıktı zaten ona bakacaksak fiyatı çok uygun

365 TL'ye verilebiliniyor ,fiyatı düşülebilirdi daha bana göre,sürümden kazanılırdı, normal satışı 420 TL ,Dışarı çıksam bir gün sevgili OMEGA OMEGA 'dan test için alacağım bir tane ,geri iade edilmek şartı ile tabii,yakından görmek lazım (kendim için yazıyorum bunu,yanlış anlaşılma olmasın :) ) ,tabii hanım izin verirse , "kalabalığa karışma sakın" deyip duruyor :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Bu titanda mesala diyelimki yabancı kanalları izlerken türkçe alt yazı yapıyor mu botech 600 gibi bende icone pro o ve botech 600 yapıyorda kafama takıldı

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu titanda mesala diyelimki yabancı kanalları izlerken türkçe alt yazı yapıyor mu botech 600 gibi bende icone pro o ve botech 600 yapıyorda kafama takıldı
ilğinç bir karşılaştırma olmuş, botech 600 de stalker varmı ?

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Sevgili OMEGA OMEGA ,yazılımı göremedim,elinde yok mu acaba ,veya sadece internet üzerinden mi yükleniyor :alala

365 TL'ye verilebiliniyor ,fiyatı düşülebilirdi daha bana göre,sürümden kazanılırdı, normal satışı 420 TL ,Dışarı çıksam bir gün sevgili OMEGA OMEGA 'dan test için alacağım bir tane ,geri iade edilmek şartı ile tabii,yakından görmek lazım (kendim için yazıyorum bunu,yanlış anlaşılma olmasın :) ) ,tabii hanım izin verirse , "kalabalığa karışma sakın" deyip duruyor :)
slm dost, evet yazılım konusu online ftp üzerinden veriliyor.
cihazı test etmek istersen tam kamufileli? olarak yengemden izin al gel birlikte istediğin kadar test yaparız...

maç başlayacak maçtan sora sohbete devam ederiz gayri :hihi

H Çevrimdışı

hüseyin22

Yeni Üye
5 Kas 2020
11
60
OMEGA arkadaşın konuyu buraya açması iyi olmuş..önce onu belirteyim...temmuz sonu titanı 365 liraya aldım...aradan 4 ay geçti 420 tl...hükümetin tutamadığı doları sungate firmasıda tutamadığından 55 lira...5-6 dolar zam yapmış..türkiye şartlarında normal olduğunu düşünüyorum...tabii herşeye zam gelip pandemininde etkisiyle gelirlerin düşüp maaşların yetirsiz olması alım gücünü büyük ölçüde etkiliyor...birçok mal gibi titanın satışlarınıda muhakkak etkiliyecektir...memoli ustanın bu cihazı sürekli güncelleyip verdiği yazılımlarla özellikle iptosat ve magic uygulamaları sebebiyle diğer rakip firmaların çıktığı günden beri birkaç adım önünde olmuştur...bu hızlada giderse hep önde olacaktır..çünki cihaz hem uyduda hemde ip'te(17 farlı uygulama)çok başarılı...ilk tercih nedenide bundan dolayı.....memoli1478 usta bakalım ilerleyen zaman içerisinde daha ne gibi yenilikler katacak göreceğiz...selamlar...

C Çevrimdışı

cyarr 

Yeni Üye
22 Şub 2019
49
44
memoli usta sayesinde verdiği destek ve ilgilenmesi bu cihaz için biz kullanıcılar çok değerli konuyu açtığın için teşekkür ederim omega kardeş

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
slm dost, evet yazılım konusu online ftp üzerinden veriliyor.
cihazı test etmek istersen tam kamufileli? olarak yengemden izin al gel birlikte istediğin kadar test yaparız...

maç başlayacak maçtan sora sohbete devam ederiz gayri :hihi
Şu badireyi atlatalım ,nasılsa bana yakınsın :) ,benim maçım(Göztepe) yarın başlayacak yarına kadar sana müsade :hihi
Bu arada ben eski bir yazılımını buldum ,işlemcisi gx6622 sanki ,daha önce yazdımmı bilmiyorum ,biraz inceledim ,hiremco ve arnix logosu da çıktı içinden ,acaba bu cihazlar ile aynı cihaz mı bu ,yoksa bana mı öyle geldi ,işte ondan dedim "incelemek lazım" diye :)
Gx işlemci zaten bana göre zaten çok iyi ,ama kapalı linuxta iptv için montageyi tek geçerim doğrusu,en azından şimdilik :)

tavsiye-12.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
OMEGA arkadaşın konuyu buraya açması iyi olmuş..önce onu belirteyim...temmuz sonu titanı 365 liraya aldım...aradan 4 ay geçti 420 tl...hükümetin tutamadığı doları sungate firmasıda tutamadığından 55 lira...5-6 dolar zam yapmış..türkiye şartlarında normal olduğunu düşünüyorum...tabii herşeye zam gelip pandemininde etkisiyle gelirlerin düşüp maaşların yetirsiz olması alım gücünü büyük ölçüde etkiliyor...birçok mal gibi titanın satışlarınıda muhakkak etkiliyecektir...memoli ustanın bu cihazı sürekli güncelleyip verdiği yazılımlarla özellikle iptosat ve magic uygulamaları sebebiyle diğer rakip firmaların çıktığı günden beri birkaç adım önünde olmuştur...bu hızlada giderse hep önde olacaktır..çünki cihaz hem uyduda hemde ip'te(17 farlı uygulama)çok başarılı...ilk tercih nedenide bundan dolayı.....memoli1478 usta bakalım ilerleyen zaman içerisinde daha ne gibi yenilikler katacak göreceğiz...selamlar...
Ama ne yazıkki tutulamayan doları n11 satıcısı düşürmüş ,zam yapmadan veriyor ,tabii foruma üye olmak lazımmış :)
Bu arada aramıza hoşgeldin sevgili H hüseyin22 :ok
N11 indirim kodu ile 376tl alınabiliyor.

Ekran-Goruntusu-118.png
Sevgili alper ,alacaksan eğer iyi araştır ,pahalıya alma ,sanırım gx6622 işlemci(aslında gx6602 görünüyor yazılımında) güzel işlemcidir ,sıkıntı çıkartmaz 365 yerine 376 tl verme :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri