Sungate TITAN Andoid Uygulama

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Memoli ustam bende cihaz yok uygulamayı dışardan kurup kullanabiliyoruz sandım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
sungate titan için yapılan bir cep telefon uygulaması bu uygulama ile cihazda bulunan
yayınları telefondan takip edebilme şansınız var cihazı olanlar iletişime girebilirler
uygulamayı alttaki linkten indirip kod talebinde bulunabilirler

Bende var ama cihaz benim değil ,ödünç geldi bana,incelemem için ?
Ama neden 2.ci kişiden kod alınıp eşleştiriliyor anlamadım ,veya apk yı yüklediğimizde cihazın kodunu başkasına muhtaç olmadan ,telefon-tablet-androidx86 içinde giremiyor muyuz ,giremiyor isek apk kurmanın ne anlamı kalıyor o zaman :alala
Hadi biz biliyoruz diyelim,hiç forumlarla alakası olmayıp cihazı alan kişiler ne yapacaklar ,onlar kullanamıyacaklar mı ,mesela benim hanımın yeğen hiç alakası yok forumlarla,hep beni arar "eniştem,ne yapayım" diye ,ne diyeyim ona mesela,"yapmak için forumlara üye ol" mu diyeyim :kiskis

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
Bende var ama cihaz benim değil ,ödünç geldi bana,incelemem için ?
Ama neden 2.ci kişiden kod alınıp eşleştiriliyor anlamadım ,veya apk yı yüklediğimizde cihazın kodunu başkasına muhtaç olmadan ,telefon-tablet-androidx86 içinde giremiyor muyuz ,giremiyor isek apk kurmanın ne anlamı kalıyor o zaman :alala
Hadi biz biliyoruz diyelim,hiç forumlarla alakası olmayıp cihazı alan kişiler ne yapacaklar ,onlar kullanamıyacaklar mı ,mesela benim hanımın yeğen hiç alakası yok forumlarla,hep beni arar "eniştem,ne yapayım" diye ,ne diyeyim ona mesela,"yapmak için forumlara üye ol" mu diyeyim :kiskis
cihazı alan kişiler bayilerden ve cihazı satın aldıkları yerden kod taleb edebiliyor
tanıtımda youtube videosunda bu defalarca belirtildi
1 kod kişiye özel olduğu için sadece 1 android telefonda aktif olur
aktivasyon süresi 1 yıldır yani genel kullanıcı kolaylık kullanım güvenlik ve kalite düşünülmüştür sana kod atıyorum denersin 1 yıl süresi var
sevgili teraspy

not : cihazı olupta kodu olmayanlar bana cihaz bilgisi fotosunu atmaları yeterlidir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
cihazı alan kişiler bayilerden ve cihazı satın aldıkları yerden kod taleb edebiliyor
tanıtımda youtube videosunda bu defalarca belirtildi
1 kod kişiye özel olduğu için sadece 1 android telefonda aktif olur
aktivasyon süresi 1 yıldır yani genel kullanıcı kolaylık kullanım güvenlik ve kalite düşünülmüştür sana kod atıyorum denersin 1 yıl süresi var
sevgili teraspy

not : cihazı olupta kodu olmayanlar bana cihaz bilgisi fotosunu atmaları yeterlidir
Hımm,at bakalım deneyeyim sevgili memoli :ok

memeloi.jpg

H Çevrimdışı

hbbayrak 

Yeni Üye
17 Haz 2018
32
44
Memoli1478 ustam uygulamaya manuel olarak xtream kodu ve / veya Mac kodu girip farklı adresleri çalıştırma imkanı varmı. Malumunuz Android markette felan adam akıllı çalışan bir kombine program yok şöle içesine. Bi köşeye eklense Xtream gir altınada mag protal gir gibi valla süper olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri