Sungate TITAN 05 07 2022 Yazılımı

S Çevrimdışı

salik1

Yeni Üye
17 May 2022
11
51
meta ıptv aktif olmuyor kanallar gelmiyor neden acaba, kırmızı tuşla güncelleme başarı yazıyor, giriş ok basıyorum tekrardan ayarlar bölümü penceresi açılıyor orda ne yapmam gerekiyor bilen varmı arkadaşlar

Son düzenleme:
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
meta ıptv aktif olmuyor kanallar gelmiyor neden acaba, kırmızı tuşla güncelleme başarı yazıyor, giriş ok basıyorum tekrardan ayarlar bölümü penceresi açılıyor orda ne yapmam gerekiyor bilen varmı arkadaşlar
ne olduğunu da, nasıl izlendiğini de öğrenemedik bu metanın. metaverse gibi sanal bir şey mi acaba? :slap

N Çevrimdışı

nisren

Yeni Üye
15 Ağu 2022
3
56
Arkadaşlar meta IPTV aktif olmuyor diye arkadaşlar yazıyor ama doğru düzgün bir cevap veren yok

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
sorunun cevabı burada biraz dikkatli takip edersek konuları hemen sorulara cevap veriliyor

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
metatv_setting dosyası, local klasörünün içinde. sağ tıklayıp, "düzenle" diyor ve sadece tırnak içlerindeki alana, server adresini url kısmına, kullanıcı adını user name kısmına, şifreyi password kısmına yazıyorsunuz. yani dosyadan hiç bir şey silmiyorsunuz. tırnak içindeki kısımlara bilgileri giriyorsunuz. ve kaydet yapıyorsunuz. filezilla otomatik soruyor, dosya değişti, üzerine yazayım mı, diye. evet diyorsunuz. bu kadar.

önceden boş dosyası yedeklemekte fayda var. kenarda dursun.

N Çevrimdışı

nisren

Yeni Üye
15 Ağu 2022
3
56
Arkadaşım magic TV nin nesi vardı da kaldırdınız zaten IPTV üyelik satın alsam xtream uygulaması var ben magictv de kırmızı yeşil veya sarı tuşa bastığımda internetteki IPTV yayınlarını bulup kaydediyordu çok güzeldi ama nedense yazılımı yapan arkadaş bunu kullanmamızı engelledi anlamak zor sizi

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
iste takip etmiyorsunuz dostlar yeni ekleme meta tv eklendigi icin cihazi fabrika ayarina almak sart
sistemsel degisiklik oldugu icin fabrika ayarina almadan magic tv gorunmez.

S Çevrimdışı

salik1

Yeni Üye
17 May 2022
11
51
selam Memoli ustam, bu cihazda multistream desteği bulunuyormu motorlu çanağım olduğundan dolayı Express AM6 (Eutelsat 53A) at 53.0°E uydusunda

tp A1

47-49​
DVB-S2
8PSK
14180
3/4

T2-MI
PLP 0​
bu ve bunun gibi frekansı alıyor ancak kanallar çıkmıyor ne yapabiliriz teşekkürler

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
multistream tuner mevcut ve daha önce test edilmiştir sorunsuz birkaç paket alındı sorun çıkmadı
bir yerde hata yapıyor olabilirsin farklı bir uydudan tekrar test edermisin

S Çevrimdışı

salik1

Yeni Üye
17 May 2022
11
51
sinyal seviyesi yüksek görüyor tarattığımda kanallar çıkmıyor başka uydudan da denerim

S Çevrimdışı

salik1

Yeni Üye
17 May 2022
11
51
Memoli ustam T2-MI tp lerde aynı sonucu alıyorum, nerde hata yapıyorum resimleri inceleyip yazabilirmisiniz teşekkürler.

144d6e32632b0b3dd.jpg
20dc1caead0d29bcc.jpg
38fde2d87a28a4c84.jpg
42baab99ea6ae2f80.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri