Şubat 2019 Playstation Plus Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Sony Interactive Entertainment, Playstation Plus abonelerine özel Şubat 2019 ayında sunulacak ücretsiz Playstation 4, Playstation 3 ve PS Vita oyunlarını duyurdu.

PS-Plus-playstation.jpg

Şubat 2019 PS Plus aboneleri için Playstation 3 ve PS Vita oyunlarının ücretsiz verileceği son dönem olacak. Sony Şubat 2019'dan sonra PS Plus abonelerine sadece PS4 oyunlarını ücretsiz kullanıma sunmaya devam edecek. Yani PS3 ve PS Vita oyunlarının ücretsiz kullanıma sunulduğu bir dönem sona eriyor diyebiliriz.

Bu Ay Hangi Oyunlar Verilecek?

Playstation 3 (SON);
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami)
  • Divekick (Iron Galaxy Studios)
PS Vita (SON);
  • Gunhouse (Necrosoft Games)
  • Rogue Aces (Curve Digital)
  • Divekick (Iron Galaxy Studios)
Playstation 4 ;
  • For Honor (Ubisoft)
  • Hitman: The Complete First Season (Warner Bros. Interactive Entertainment)
  • Rogue Aces (Curve Digital)
  • Gunhouse (Necrosoft Games)
Ayrıca Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuruya göre hali hazırda PS Plus abonelerine tahsis edilen 10 GB bulut depolama hakkının, Şubat 2019 başlarında 100 GB'a yükseltileceği ilan edildi;

Tavsiye Forumu olarak PS Plus abonelerine keyifli saatler dileriz. :giggle:

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vitayı öldürdüler gömdük. Ben olsam tüm oyunlarını 1$ sabit fiyattan veririm hem konsol satar hem oyun. Güzelim Vita bir Nintendo Switch'in tırnağı olamadı.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aslında Classic çıkarmak yerine uretilmiş güçlü ARM işlemcilerle yeni bir Vita modeli pazarda denenebilirdi.

Aynen. Nintendo Switch ile adam DOOM oynuyor. Ben Vita'da GTA San Andreas oynayamıyorum daha. Vitayı daha iyi değerlendirebilmek için Jailbreak yaptım. Şuan Vitamda PSvita, PSP, PSx oyunlarını oynayabiliyorum. PS4 ile eşleştirip PS4 oyunlarını Vitadan oynayabiliyorum. Güzel özellikler fakat destek vermeleri gerekirken konsoldan vazgeçtiler.

E Çevrimdışı

elgado

Yeni Üye
4 Şub 2019
31
42
Vita oyun konsoluna offical bir ps2 emulatörü yapılsa idi sony tarafından tadından yenmezdi

Cep telefonu (offline) oyunları bile vitanın bir çok oyunundan daha keyifli

Switch şuan en populer konsol oldu, cfw sayesinde oyunlarda ücretsiz oynanabiliyor

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vita oyun konsoluna offical bir ps2 emulatörü yapılsa idi sony tarafından tadından yenmezdi

Cep telefonu (offline) oyunları bile vitanın bir çok oyunundan daha keyifli

Switch şuan en populer konsol oldu, cfw sayesinde oyunlarda ücretsiz oynanabiliyor

Switch güzel konsol. Singleplayer, multiplayer oynayabiliyorsun taşınabilir bir konsol olmasına rağmen. Oyunları pahalı olsa da cfw mevcut fakat konsolun fiyatı aşırı pahalı. Bu konsolun çok yüksek maliyeti olduğunu düşünmüyorum. Şuan en ucuz switch 2500 TL. PS4 Pro, XBOX One X ile falan yarışıyor. 1000TL falan olsa alınır.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Switch güzel konsol. Singleplayer, multiplayer oynayabiliyorsun taşınabilir bir konsol olmasına rağmen. Oyunları pahalı olsa da cfw mevcut fakat konsolun fiyatı aşırı pahalı. Bu konsolun çok yüksek maliyeti olduğunu düşünmüyorum. Şuan en ucuz switch 2500 TL. PS4 Pro, XBOX One X ile falan yarışıyor. 1000TL falan olsa alınır.

2500 gerçekten fazla.:bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri