Şu AMAZON Denen Arkadaşın El Atıp da İnsanların Yüzünü Güldürmediği

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir konu var mı acaba merak ettim.

Her ne kadar ticari kuruluş olsa da dünyanın iyilik meleği gibi mübarek :)

Amazon Prime üyesiyim, pek öyle film milm de izlemem ama bir baktım oynadığım World Of Tanks oyununda AMAZON GAMİNG olarak hediye paketi tanımlamışlar.

Vallahi mutlu oldum :kiskis

Umut Barış Umut Barış Oyunu silmeyeydin iyiydi :kiskis

Prime-Gaming.jpg
wot1.jpg
wot2.jpg
wot3.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ben bir indirimler için bir de Prime gaming için aboneliğimi sürdürüyorum.
Çeşitli oyunlar veya oyun içi içerik hediye ediyorlar.
Battlefield 1 ve 5 vermişlerdi. Hala geçerli ise mutlaka temin et derim, hikaye modu güzel oyundur.
Özellikle Battlefield 1. Türkçe bir oyun. Mutlaka oyna derim hikayesini.

Battlefield'ın online'ına bulaşma tabi abi, hem hileciler bezdiriyor hem de oyunun kaşarlanmışları. :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben bir indirimler için bir de Prime gaming için aboneliğimi sürdürüyorum.
Çeşitli oyunlar veya oyun içi içerik hediye ediyorlar.
Battlefield 1 ve 5 vermişlerdi. Hala geçerli ise mutlaka temin et derim, hikaye modu güzel oyundur.
Özellikle Battlefield 1. Türkçe bir oyun. Mutlaka oyna derim hikayesini.

Battlefield'ın online'ına bulaşma tabi abi, hem hileciler bezdiriyor hem de oyunun kaşarlanmışları. :kiskis
WOT oyununda radar sisteminden NEFRET ettiğim için bir ara War Of Thunder diye bir oyuna girmiştim ama adapte olamadım pek. Battelfield senin için deneyeceğim ama söz :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
WOT oyununda radar sisteminden NEFRET ettiğim için bir ara War Of Thunder diye bir oyuna girmiştim ama adapte olamadım pek. Battelfield senin için deneyeceğim ama söz :)
War Thunder'a ben de bakacaktım ama yorumlardan dolayı vazgeçtim.
Adam gibi gerçekçilik yapan yok abi.
Biri Sovyet tanklarını gazlıyor, diğeri de Almanları gazlıyordu sanırım. :kiskis

En son biz el atacağız bu olaya, yerli ve milli savaş oyunumuzu yaparız.:hihi:kas

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hiç film izlemedim ama indirimleri için devam ediyorum bende.
Açık konuşayım birkaç film bakayım dedim, bir defa her seferinde dil ve altyazı için baştan ayar yapmak benim beceriksizliğim mi bilemedim ama bana saçma geldi.

Netflix de kullanıyorum ben, her seferinde gidip seslendirmeyi TÜRKÇE diye seçmek zorunda kalmıyorum.

Prime da film orijinal dilinde başlıyor hep.

Kalıcı Ayarı bilen varsa tarif ederse mutlu olurum.

S Çevrimdışı

sasuta

Aktif Üye
20 May 2018
138
43
Ben Tivo ile izliyorum ve bi kere ayar yaptım başka da yapmadım. Ama eğer seçtiğimiz tr dil veya altyazı içerikte yoksa o zaman varsayılan olarak orjinal dile dönüyor.

Bu arada konuyla dolaylı olarak alakalı olmakla birlikte sırf bu nedenle tüm alışverişimi amazondan yapmayı tercih ediyorum ve amazonda yoksa ve yine acil ihtiyaç değilse %80 almıyorum. TV tavsiye konusunda belki mesajlarımı görmüşsünüzdür bir süredir 40-43" arası 4K TV arıyordum monitör olarak kullanmak için. Bu sebeple amazondan 14'ünde sipariş ettim servis geldi kurdu pc ye bağladım ama acayip bir fare lagı vardı. Paketledim ertesi gün kargoya verdim ve iade için tek kelime bile etmedim. 20 sinde iademi yaptılar. Bu kadar işte, amazon harici bir yerden alsaydım vay halime diyorum. Amazon iyiki var başka söze gerek yok.

Basliksiz.jpg

S Çevrimdışı

Selahaddin

Yeni Üye
20 Ağu 2021
3
38
Merhaba arkadaşlar
televizyon tavsiyesi verirmisiniz
biz ailecek düz ve yan açılardan izlemek için IPS Panel tv ariyoz a101 de Toshiba 43ll2a63dt ve 50ul2063dt bu tiviler bizim izleme açımıza uygunmudur rica etsem özelliklerini yazarmisiniz
Bütçemiz 3000-4000 TL arasıdır yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Açık konuşayım birkaç film bakayım dedim, bir defa her seferinde dil ve altyazı için baştan ayar yapmak benim beceriksizliğim mi bilemedim ama bana saçma geldi.

Netflix de kullanıyorum ben, her seferinde gidip seslendirmeyi TÜRKÇE diye seçmek zorunda kalmıyorum.

Prime da film orijinal dilinde başlıyor hep.

Kalıcı Ayarı bilen varsa tarif ederse mutlu olurum.
Benim Sony XH9096'ya ses ve altyazı ayarını bir kere yaptım o gün bugündür daha da elimi sürmedim. Bilgisayardan felan izliyorsanız belki cookie gibi ayarlardan dolayı olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri