Streamnig Savaşları : Netflix Amazona karşı- DW Türkçe

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Netflix şuan yerli servislerden de uygun kalıyor. Ki ben 1 senedir Netflix indirimi de alıyorum. En büyük pakete 27 lira ödüyoruz 4 kişi. İçerikleri de iyi yani.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
En büyük paket nasıl 27 lira oluyor ya? :hmm

IMG_20191213_142343.jpg

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Rekabet artınca hem fiyat açısından hemde müşteri çekme açısından kalite de artar bence

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Artık otomatik ödeme talimatı var maalesef. :hihi
İlk başlarda herhangi bir şart yoktu ödemeyi enpara ile yaptığın zaman direkt iaden geliyordu sonradan akıl ettiler fatura talimatını ben de internet ile telefon faturasını koydum.
Disney+, Amazon Prime, Netflix bunların içerikleri kadar önemli olan tek şey talep ettikleri ücret. Eğer bu ücret benim ülkeme göre uyarlanmazsa korsan var. Uğraştırıyor ama paramız cebimizde kalır biz o kadar zengin bir ülke değiliz. Netflix şuan bu iş için makul ücret talep ediyor uğraşmıyorum memnuniyetle kullanıyorum. Aynı şekilde yeni nesil konsol alacak olursam XBOX düşünürüm. Game Pass ücretine göre son derece geniş bir içeriğe sahip. Korsanla ne uğraşacağız uygun olduktan sonra. O yüzden kimin ne içeriği olduğu çok da önemli değil. Önemli olan bunun karşılığı ne?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt