Sosyal Mesafeyi Ayarlayın!!!

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Kontrollü şekilde ve kendi güvenli yaşam üçgenimiz arasında yaşıyoruz ve mecburen çalışmaya devam ediyoruz. Allah bu günlerimizi aratmasın yine de.

Bak kocasının bir yazısını paylaşayım sana. Çok eskilerden bir yazısı, ne demek istediğimi anlarsın :)

Huseyin-KocaBiyik.png

az önce haberlerde çıktı ??

aman hocam kendinize ve ailenize dikkat edin lütfen.sağlıcakla.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Bir de aklıma şu geldi, Dün polisin birisi dolmuşta karısıyla yan yana oturan adamı ''Kardeşim öyle olmaz sen arkada otur'' diyerek karısının yanından kaldırdı :kop

Çok merak ettim haşmetlü yöneticilerimiz sosyal mesafeyi koruyarak cinsel ilişkiye girmemize nasıl bir yöntem bulacaklar.? Hayır yani bende o mesafeye uygun bir uzuv yok ne yazık ki, onlar kadar şanslı değilim yani :kiskis

Yahu karısının yanından adamı ne kaldırıryosun be birader, birazdan eve gidip dip dibe yatıpo uyuyacaklar zaten :kiskis
aynı durum taksıcinin başına da geldi, denetçi taksiyi durdurarak arkada oturan karı kocaya siz ikiniz birden arka koltukta oturamazsınız hadi bakalım biriniz şoför ün yanına geçin deyince, şoför de cevap vermiş denetçiye yahu kardeşim bunlar karı koca birazdan aynı yatağa girecekler benim ne günahım var diye sormuş. denetçi nin cevabı ben anlamam kural böyle biri senin yanına oturacak diye cevap vermiş. yanı anlayacağımız tencere dibi kara, kaş yapanlar bizden kara.
umarım memleketimiz az hasarla bu vebayı atlatır da bu komediler de bizlere anı kalır..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
aynı durum taksıcinin başına da geldi, denetçi taksiyi durdurarak arkada oturan karı kocaya siz ikiniz birden arka koltukta oturamazsınız hadi bakalım biriniz şoför ün yanına geçin deyince, şoför de cevap vermiş denetçiye yahu kardeşim bunlar karı koca birazdan aynı yatağa girecekler benim ne günahım var diye sormuş. denetçi nin cevabı ben anlamam kural böyle biri senin yanına oturacak diye cevap vermiş. yanı anlayacağımız tencere dibi kara, kaş yapanlar bizden kara.
umarım memleketimiz az hasarla bu vebayı atlatır da bu komediler de bizlere anı kalır..

Yalnız şöyle bir durum var, karı koca yan yana otururken bulaşan virüs, taksiciyle aynı hizada oturunca bulaşmayacak mı? :kiskis

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Sevgili Mert, kafayı sıyırmamak için makaraya sarmak lazım.
Sorun şu ki makaraya sardığımız konular iç acıtıcı derecede üzücü.

Bir vali düşünün ki Padişah kibiri ile dolaşsın oraya buraya hade hede hödö diye talimat verir gibi şov yapsın.

Benim yaşıtlarım ve büyüklerim belki hatırlar, Bu muhterem valimizin kocası kimdir bileniniz var mı? albanez albanez Can abi?

çekinerek de olsa cevap veriyorum. şuan ki merkezi otoritenin, önceki dönem vekili olabilir mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri