Sosyal Mesafeyi Ayarlayın!!!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir de aklıma şu geldi, Dün polisin birisi dolmuşta karısıyla yan yana oturan adamı ''Kardeşim öyle olmaz sen arkada otur'' diyerek karısının yanından kaldırdı :kop

Çok merak ettim haşmetlü yöneticilerimiz sosyal mesafeyi koruyarak cinsel ilişkiye girmemize nasıl bir yöntem bulacaklar.? Hayır yani bende o mesafeye uygun bir uzuv yok ne yazık ki, onlar kadar şanslı değilim yani :kiskis

Yahu karısının yanından adamı ne kaldırıryosun be birader, birazdan eve gidip dip dibe yatıpo uyuyacaklar zaten :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne desem Silivri. :kiskis
Silivrilik bir durum yok canım ben kriter listesine baktım.

Zaten sosyal mecrada yayınlanmış bir eleştiri konusunu paylaşmak ve yorum yapmak kriterlerde yok. (Zaten hakaret de etmiyoruz, o da bizim kriterlerimizde yok)

Yalnız her an yeni bir genelde ile kriterleri uygun hale getirip geriye doğru da işletebilirler ona bir şey diyemem bak :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Bir de aklıma şu geldi, Dün polisin birisi dolmuşta karısıyla yan yana oturan adamı ''Kardeşim öyle olmaz sen arkada otur'' diyerek karısının yanından kaldırdı :kop

Çok merak ettim haşmetlü yöneticilerimiz sosyal mesafeyi koruyarak cinsel ilişkiye girmemize nasıl bir yöntem bulacaklar.? Hayır yani bende o mesafeye uygun bir uzuv yok ne yazık ki, onlar kadar şanslı değilim yani :kiskis

Yahu karısının yanından adamı ne kaldırıryosun be birader, birazdan eve gidip dip dibe yatıpo uyuyacaklar zaten :kiskis

"işgüzarlık" diye bir kelime vardır,tam güne ve virüs durumuna uygun!
yaw adama her sabah akşam v.s talimatlar veriliyor! aslın da o da biliyor neyin olduğunu
ama emirdir diyerek yola devam,daha ne komiklikler göreceğiz tedbirler diye!

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

güldürdün hocam?:tara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
güldürdün hocam?:tara
Sevgili Mert, kafayı sıyırmamak için makaraya sarmak lazım.
Sorun şu ki makaraya sardığımız konular iç acıtıcı derecede üzücü.

Bir vali düşünün ki Padişah kibiri ile dolaşsın oraya buraya hade hede hödö diye talimat verir gibi şov yapsın.

Benim yaşıtlarım ve büyüklerim belki hatırlar, Bu muhterem valimizin kocası kimdir bileniniz var mı? albanez albanez Can abi?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

Bir vali düşünün ki Padişah kibiri ile dolaşsın oraya buraya hade hede hödö diye talimat verir gibi şov yapsın.

Benim yaşıtlarım ve büyüklerim belki hatırlar, Bu muhterem valimizin kocası kimdir bileniniz var mı? albanez albanez Can abi?

Haklısın hocam ciddi psikolojimiz bozuldu.Bende evde yapacak iş kalmadı birkaç iş varda erteliyorum şimdilik.Kombiciler baca kenarını kırdılar alçı yapıp boyucam, telefona ,laptopa format atıcam vs. böyle durumlarda en güzeli insanın kendini işe vermesi oluyor.Siz iştemisiniz hocam durumlar nasıl?

Valla videoyu izledim klasik akp valisi işte.Bizim edirne de tuzluğu yasaklayanlar , kahvede şekeri teke düşürenler, camiler önündeki ağaçları tarihi eseri kapatıyor diye kesenler, geldi geçti.Hiç biri gerçekten vatandaş uğruna çalışmıyor işte amaçları şov yapmak.Ama kocasını çıkartamadım?☺️?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Haklısın hocam ciddi psikolojimiz bozuldu.Bende evde yapacak iş kalmadı birkaç iş varda erteliyorum şimdilik.Kombiciler baca kenarını kırdılar alçı yapıp boyucam, telefona ,laptopa format atıcam vs. böyle durumlarda en güzeli insanın kendini işe vermesi oluyor.Siz iştemisiniz hocam durumlar nasıl?

Valla videoyu izledim klasik akp valisi işte.Bizim edirne de tuzluğu yasaklayanlar , kahvede şekeri teke düşürenler, camiler önündeki ağaçları tarihi eseri kapatıyor diye kesenler, geldi geçti.Hiç biri gerçekten vatandaş uğruna çalışmıyor işte amaçları şov yapmak.Ama kocasını çıkartamadım?☺?
Kontrollü şekilde ve kendi güvenli yaşam üçgenimiz arasında yaşıyoruz ve mecburen çalışmaya devam ediyoruz. Allah bu günlerimizi aratmasın yine de.

Bak kocasının bir yazısını paylaşayım sana. Çok eskilerden bir yazısı, ne demek istediğimi anlarsın :)

Huseyin-KocaBiyik.png

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
GÜLER MİSİN? :hihi AĞLAR MISIN??
fikrimce tam bir trajedi devlet aklı böyle yapıyorsa
vah ki ne vah... gerçekler gün yüzüne çıkınca acı reçeteyi hep beraber birlikte
çekmeye mahkumuz, ilk anda gerekli tedbirler alınmış olsa, vatandaşı evinde besleyecek
şekilde, yani sosyal devletin işleyişi doğrultusunda yapılsaydı? ki yapılmadığına inanmayan tayfa danım,
bugün sokak tartışmasını konuşuyor olmazdık ve vaka sayımız belkide çok daha az olacaktı.

(örnekle) diyelim bu süreci atlatılana kadar maddi manevi ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları giderilse idi şayet, zorunlu haller dışında hiç kimse sokağa çıkamazdı... çıkanlara da çok net hem yetkililer hemde biz vatandaşlar olarak tepkimizi koyabilirdik. "devletimiz tüm ihtiyaçlarını karşılamış Allah tan bela >mı arıyorsun diyebilirdi"
her vatandaş sorumluluk noktasında görevini yerine getirebilirdi.,uyarabilirdik . lakin şimdi sıkıysa birine dışarı çıkma de bakalım ne cevap veriyorlar çocuklarım ekmek istiyor sen verecen mı cevabı var...yani mesele çok ağır ölümde bile ekonomi 1 numara.
Allah ülkemizin ve bu şartlarda bile ekmek, aş, kaygısı nedeni ile çalışmak zorunda olan tüm kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218

yaw benim cevabım bu tiplere bellidir,"sallayın" gitsin kardeşim
ne valisi yaw,vali dediğin kim? örneğin Halk mı seçiyor?? salla geç
hükümet değişir;ilk icraat şu olur sankim kanun emri!
Valiler/Emniyet Müdürleri/bazı kafa yerlerin genel müdürleri/THY v.s v.s
abi sizin ilk işiniz bumu yaw,hangi devlet de böyle saçma ve dahi komik
işler oluyor! sonra demokrasi ülkesiymişiz,öyle olsaydı ya halk seçerdi ya da
ilgili birimlerde o birimin çalışlanları seçerdi v.s Rektör seçimi yapılır
ama atma listesini YÖK tayin eder,ülen o zaman bunun ismine neden seçim diyorsunuz
daha bitmedi YÖK den sonra nihai atamayı da C.Başkanı yapar:haha ülen ne oldu şimdi
kimi kimi seçti bilen beri gelsin!
Böyle bir ülke varmı bu dünyada,işte on numaralık soru değil,bilene bir de büyük ödül var:haha1

yaw ben bu tiplere saygı duymam sallarım sadece,en fazla da tahammül ederim!
bizim millet tahammül ile saygıyı da ayırt edemiyor! doğrudan saygı duyarım diyor
abi Türkçe öğren az biraz,beğenmediğim,takdir etmediğim onaylamadığım v.s bir şeyi
veya kişiyi v.s neden saygı duyacağım,alt tarafı şunu yaparım;"tahammül" ederim ki
doğrusu da budur,"saygı" bunu geçin,o sonraki iş,kafadan saygı olmaz!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt