*Sorun Çözülmüştür* ARIZALI LG BUZDOLABI

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben burdan goldmaster su sebili alacaktım sahibindende satıyordu fakat arkadaşın burdaki yazlılarını görünce almamıştım.merak ediyorum arkadaş ne cevap verecek kim haklımış tam anlayalım.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ben burdan goldmaster su sebili alacaktım sahibindende satıyordu fakat arkadaşın burdaki yazlılarını görünce almamıştım.merak ediyorum arkadaş ne cevap verecek kim haklımış tam anlayalım.

kimse haklı değil, daha doğrusu iki tarafta masum değil . o yüzden konunun özeti diyebileceğimiz şey ; 3 kuruş fazla verip bilindik yerden alışveriş yapmak, ucuz etin yahnisi böyle oluyor, maceraya gerek yok.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
3 defa okudum daha anlıyamadım :saskin:sirit
Konu, mutasyona uğradı zaman içerisinde, anlayamaman gayet normal... Sabri bey konuyu bir hışımla açtı ve konu başlığı dahil stabil cümleler kullanmadı, esti, gürledi falan filan, akabinde; sorun son olarak satıcının büyük harflerle yazdığı şekli ile çözüme kavuşunca iki taraf için de konu abes konuma düştü... Sabri bey (bana göre) üslubu ve kullandığı cümleler yüzünden haklı iken haksız duruma düştü gibi oldu...

:fiskos

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Konu, mutasyona uğradı zaman içerisinde, anlayamaman gayet normal... Sabri bey konuyu bir hışımla açtı ve konu başlığı dahil stabil cümleler kullanmadı, esti, gürledi falan filan, akabinde; sorun son olarak satıcının büyük harflerle yazdığı şekli ile çözüme kavuşunca iki taraf için de konu abes konuma düştü... Sabri bey (bana göre) üslubu ve kullandığı cümleler yüzünden haklı iken haksız duruma düştü gibi oldu...

:fiskos
Hayırlısı bakalım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt