SONY HT-SF150 2.0 Kanal 120W Bluetooth Soundbar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dinleme imkanı olsa güzel olurdu. Bas refleksi iyiyse güzel olur.
Merak edenler için diyeyim ayrı Subwoofer'ı yok.

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Ben aldım az evvel,çok yüksek beklentim yok PUK6400'den daha iyi olacağına eminim.Ayrıca Samsung HWMS650 var zaten.Aslında Denon DHT-S216 almayı düşünüyordum bir de JBL SB160'ı düşünüyordum,Sony böyle bir indirime girince alayım dedim.

Bu arada Philips'te soundbarlarda da atılıma geçti baya bir çeşit çıkaracak herhalde.

Sony ile bir süre takılıcam sonra belki aklımdaki modellerden birisine geçerim.

PUK6400'ün sesi gerçekten çok berbat o yüzden almam gerekiyordu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben aldım az evvel,çok yüksek beklentim yok PUK6400'den daha iyi olacağına eminim.Ayrıca Samsung HWMS650 var zaten.Aslında Denon DHT-S216 almayı düşünüyordum bir de JBL SB160'ı düşünüyordum,Sony böyle bir indirime girince alayım dedim.

Bu arada Philips'te soundbarlarda da atılıma geçti baya bir çeşit çıkaracak herhalde.

Sony ile bir süre takılıcam sonra belki aklımdaki modellerden birisine geçerim.

PUK6400'ün sesi gerçekten çok berbat o yüzden almam gerekiyordu.
Güle güle kullan :ok

B Çevrimdışı

bahri77

Yeni Üye
15 Haz 2019
18
42
forum amacına ulaşıyor, büyük bir kesime hitap etmek konusunda. :)
ürün tükenmiş bile. :saskin

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Evet ürün geldi dükkanda açtım test ettim ama beklediğimden kötü çıktı.Paketledim yarın kargoyla iade edeceğim.Benim Philips PUK6400'den biraz daha iyi ama bunu almaya değmezmiş onu anladım.

Teknoloji marketlerde bu aldığım hariç piyasadaki 3 adet Sony soundbarı dinlemiştim ,hepsinin de sesi berbattı bu da onlardan farklı değil.
Rtings'deki incelemesi doğru hatta fazla bile puan verilmiş denilebilir.Sesi hakikaten çamur gibi.Dükkandaki Lg 32 inch Tv bundan daha güzel bass & tiz veriyor.
Subwoofer lı bir sistem bakıcam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt