Sony 55xf9005. Lg oled 55b

M Çevrimdışı

Mumcu41

Yeni Üye
15 Ara 2019
5
49
İyi akşamlar üstadlar, 3 yaşında oğlum dün akşam TV yi kırdı, acilen bir TV almak istiyorum, biraz araştırmalarım sonucunda sony 55xf9005 de karar kılmış ve almaya gitmiştim fakat teknosa da ki bir arkadaş orada lg nin oled 55b diye bir modelini firma destekli bir indirimden bahsedip çok övdü ve çok ikilemde kaldım iki TV nin arasında 2000 TL gibi bir fiyat farkı var. Fakat oled tvlerdeki yanma sorunu forumlarda çok konuşuluyor bu modeli bilen varmı yada 2 TV arasında hangini önerirsiniz, bilgilendirmeniz doğrultusunda yarın TV almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ürünlerin kalitesi hakkında yorumum yok lg türkiyenin servis politikası rezil durumda. Eminim sony servis konusunda daha iyidir. Ben olsam sony alırdım.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Öncelikle geçmiş olsun sanırsam lg daha tuzlu marka takıntım yok ama Sony candır eminim lg ye kafa tutar hal böyle oluncada niye 2000tl fazla vereyim? :)) bide ürünü durduk yere mi övdü öylese mesafeli olun ?

M Çevrimdışı

Mumcu41

Yeni Üye
15 Ara 2019
5
49
Ürünlerin kalitesi hakkında yorumum yok lg türkiyenin servis politikası rezil durumda. Eminim sony servis konusunda daha iyidir. Ben olsam sony alırdım.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle geçmiş olsun sanırsam lg daha tuzlu marka takıntım yok ama Sony candır eminim lg ye kafa tutar hal böyle oluncada niye 2000tl fazla vereyim? :)) bide ürünü durduk yere mi övdü öylese mesafeli olun ?
Evet ben oled düşünmediğim halde ona yönlendirdi ürün 10000 TL idi 1000 TL firma destekli indirim var dedi, Led panelde sonyi iyi dedi fakat lg oledi sonye kartal lg ye mersedes dedi.. İşletim sistemi falan övdü durdu.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Daha iyisi çıkana kadar şimdilik en iyi Android.
Lg, samsung tv lerde yapamadığım herşeyi sony ile yapıyorum.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet ben oled düşünmediğim halde ona yönlendirdi ürün 10000 TL idi 1000 TL firma destekli indirim var dedi, Led panelde sonyi iyi dedi fakat lg oledi sonye kartal lg ye mersedes dedi.. İşletim sistemi falan övdü durdu.
Yok daha neler Sony kartalmış? belli lg den daha çok avanta alcak oled konusunda ekran ayarlarını parlaklık kontrastlı vs.. Max 80 civarında kullanırsanız sorun olacağını sanmam

M Çevrimdışı

Mumcu41

Yeni Üye
15 Ara 2019
5
49
Yok daha neler Sony kartalmış? belli lg den daha çok avanta alcak oled konusunda ekran ayarlarını parlaklık kontrastlı vs.. Max 80 civarında kullanırsanız sorun olacağını sanmam
Kardeşim bu iki modeli özellik VS olarak biliyorsan hangisini tercih etmek daha mantıklı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
OLED panelin keyfi bir başka ama sorunları ve dikkat edilmesi gereken yönleri var.
Bir de Android vs WEBOS olayı var.

Hangisi içinize siniyorsa onu alın.

Geri
Üst Alt