Sony 49x8305c Kırık Panel Hk.

S Çevrimdışı

saracevic

Yeni Üye
24 May 2020
1
39
Selam arkadaşlar Herkese Hayırlı Bayramlar Olsun;

2016 yılında almış olduğum Sony Bravia 49x8305c model tv , küçük kızımın oyun oynarken yanlışlıkla hasarlanmasına (kırık&çatlak) sebep oldu.Sony yetkili servisi ile görüştüm bana en yakın Kadıköy de yetkili servisin num. verip telefonda görüştüm 3 gün oldu fiyat teklifi bekliyorum sanırım yurtdışından dönüş gelmesiyle alakalı.Sizin gibi aramızda üstad arkadaşların bu konuda fikirlerine ihtiyacım olacak nasıl bir yol izlemeyelim sizce? Yekili servis ile bu işlem ile mi devam etmeyelim yoksa yeni bir tv mi ? Yada bu konuda farklı fikirleriniz var ise yardımınızı rica ederim.
Bu arada letgo , sahibinden vb sitelere de girdim belki panel dışında başka arızası bulunan aynı model tv bulabilirsem satın alıp panelini kendi tv ime montaj yaptırırım diye fikir aldım ama tv modelim eski olduğu için internette 2.el arızalı olanı bulamadım:(

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
A Adem Helvacı TEKNOwest TEKNOWEST Aragorn Aragorn
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

839B7CB1-D6FF-4073-BEB1-B67454404B95.jpg
D2351D7A-AB0E-42AA-8B5A-9169CDAD2EB5.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Büyük konuşmayayım ama ,arızalı tvlerin hemen hemen %99'zu paneli kırık tvlerdir (buradaki bir tv tamircisinden biliyorum) ,ama tabii mutlaka A Adem Helvacı daha iyi bilir konuyu :ok
Bu arada ufaklığın gözlerinden öpüyoruz ailecek ,eğer yaptırırsan da yeni tv alsan da mutlaka koruyucu cam da al önüne.

E Çevrimdışı

err_ryn

Yeni Üye
13 Tem 2020
2
36
Bende de aynı televizyon var ancak televizyon kendi kendine kapanıp açılıyor. Yetkili servis sorunun anakarttan kaynaklandığını söyledi. Yurt dışından çıkma parça bekliyoruz maalesef. Siz televizyonunuzu tamir ettirebildiniz mi acaba S saracevic

İ Çevrimdışı

İbrahim alpay

Yeni Üye
4 Ara 2022
1
43
Bende de aynı televizyon var ancak televizyon kendi kendine kapanıp açılıyor. Yetkili servis sorunun anakarttan kaynaklandığını söyledi. Yurt dışından çıkma parça bekliyoruz maalesef. Siz televizyonunuzu tamir ettirebildiniz mi acaba S saracevic
İyi geceler. Bende de aynı ürün var. Panel kırık. Siz anakart sorununu çözebildiniz mi acaba

Büyük konuşmayayım ama ,arızalı tvlerin hemen hemen %99'zu paneli kırık tvlerdir (buradaki bir tv tamircisinden biliyorum) ,ama tabii mutlaka A Adem Helvacı daha iyi bilir konuyu :ok
Bu arada ufaklığın gözlerinden öpüyoruz ailecek ,eğer yaptırırsan da yeni tv alsan da mutlaka koruyucu cam da al önüne.
İyi geceler
Bende aynı TV var. Ekran kırık. Acaba ekran sorununu nasıl çözdünüz. Bilgi verebilir misiniz acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt