Sony 46hx720

C Çevrimdışı

cyarr 

Yeni Üye
22 Şub 2019
49
44
Tv bu hale geliyor acaba ledler mi sorun elektrik ten şüpheliyim bi ara tv yi arkadaşa verdim onda yapmadı bu sorunlar bende yapıyor

Screenshot_20211010-152032_Gallery.jpg
Screenshot_20211010-152009_Gallery.jpg

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
TV harici bir uydu alıcısına mı bağlı (digiturk gibi) yoksa kendi dahili uydu alıcısına mı bağladınız ? Sorun HDMI kablosunda olabilir mi ?

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Arkadaşınızda niye aynı problemi yapmadı onu anlayamadım. Panelde bir arıza olsa onda da aynı şeyin olması gerekirdi.

Reddit'te benzer sorunu yaşayan ve problemi çözen bir post buldum. Fakat servis menüsüne girip bazı ayarları değiştirmek gerekiyor.

C Çevrimdışı

cyarr 

Yeni Üye
22 Şub 2019
49
44
Arkadaşınızda niye aynı problemi yapmadı onu anlayamadım. Panelde bir arıza olsa onda da aynı şeyin olması gerekirdi.

Reddit'te benzer sorunu yaşayan ve problemi çözen bir post buldum. Fakat servis menüsüne girip bazı ayarları değiştirmek gerekiyor.

servis menüsü kodunu bilmiyorum altta yatay 4 tane çizgi vardı ve görüntü pırpır ediyordu bende arkadaşa verdim tv si bozuldu alana kadar onda olmamış pırpır yani parlaklık gidip geliyordu bende oluyordu şimdi de böyle oldu herşey bulanık ve kaymış vaziyette

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt