Son Dakika gelişmeleri

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Maskeyi pazarda markette takmayı zorunlu tutup maskeyi karaborsaya düşürünler
?

?

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
sokağa çıkmak zorunda olanlara maske zorunlu oldu

Kamu alanlarında kalabalık şekilde bir arada durmak yasak

ikazlara uymayanlara ve ısrar edenlere adli ve idari cezalar tereddütsüz uygulanacak
Bu ve birçok alınan kararları daha ilk günlerde eşimle konuşmuştuk ama hükümet hep geriden geliyor.Daha akşamüstü yol boyunda ki satıcıdan çilek alıyordum adam sanki hiç birşey olmamış gibi davranıyor, hapşırınca da bırak abi kalsın dedim niye ki diyor??

Bir sonraki hamle yine belirli yaş gruplarına belirli saatlerde dışarıya çıkma, market e gitme yasağı gelecek dediydi dersiniz?

Tatil alanlarına gidenlere de bir çift lafım ; ne zengin milletmiş anladık yazlığınız var ama hükümet bunca kapatmayı,kısıtlamayı,siz tatile gidesiniz diye yapmadı.Oturun evinizde arkadaş.Bodruma 125 bin araç gelmiş.?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
?

?

?

?

FF488769-AD3E-4459-AF8F-125D51D5DA2A.jpg

??

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu ve birçok alınan kararları daha ilk günlerde eşimle konuşmuştuk ama hükümet hep geriden geliyor.Daha akşamüstü yol boyunda ki satıcıdan çilek alıyordum adam sanki hiç birşey olmamış gibi davranıyor, hapşırınca da bırak abi kalsın dedim niye ki diyor??

Bir sonraki hamle yine belirli yaş gruplarına belirli saatlerde dışarıya çıkma, market e gitme yasağı gelecek dediydi dersiniz?

Tatil alanlarına gidenlere de bir çift lafım ; ne zengin milletmiş anladık yazlığınız var ama hükümet bunca kapatmayı,kısıtlamayı,siz tatile gidesiniz diye yapmadı.Oturun evinizde arkadaş.Bodruma 125 bin araç gelmiş.?
Hep yazıyorum, virüs öldürmese de cehalet öldürecek... Özetle, hâlâ ders alan çok az maalesef. Bu cehalete sokağa çıkma yasağı ne yapsın.

Geri
Üst Alt