Şok Dijitv 4K Smart Tv

seiten

Yeni Üye
Merhabalar üstadlar Şoka bugün DijiTv markalı bir tv. Üreticisi kimdir bunun acaba bilgisi lan var mı? Araştırdım biraz ama sonuç bulamadım.

Sok-Buyuk-Firsatlar-15-Aralik-2021-1.jpg

Zardanadammm 

Aktif Üye
sorunuza cevap olmaz ama bu civarda bir tvye ihtiyac varsa bu hafta a101 e vestel uretimi toshiba 43 inc 3400 civari fiyata geliyor hocam. Daha bilindik bir marka. Bilginiz olsun.

ramchomania 

Platin Üye
Kesin atmaca gruplardan birinin üretimi

Şok market kendi adına marka bastırmış büyük ihtimalle

Özellikle üreticisi menşei bilinmeyen ürünlerden uzak durmanız da fayda var

seiten

Yeni Üye
sorunuza cevap olmaz ama bu civarda bir tvye ihtiyac varsa bu hafta a101 e vestel uretimi toshiba 43 inc 3400 civari fiyata geliyor hocam. Daha bilindik bir marka. Bilginiz olsun.
Almam zaten görünce şaşırdım değişik geldi marka olarak. Dediğiniz gibi bunu alacağıma fiyat arttırır toshiba yada evde kullandığım grundig var ondan alırım.

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
Şu site sanırım bu ürünü ithal etmiş;

Logodaki font ile TV markasındaki logonun fontu aynı bence.

Ki ürün fotoğraflarında bağlantı bölümüne baktığımızda aynı AWOX, AXEN, SUNNY gibi üretimlerde kullanılan hazır anakartlardan olduğunu görüyoruz. İçerisindeki panel nedir vs bilmiyoruz ama bu tür ürünlerden mühendislik ve destek anlamında pek bir şey beklemeyin. 4000 liranıza yazık olur bence.

Screenshot_2021-12-15-DijiTv-49UKS4491-STR-4K-Ultra-HD-49-124-Ekran-Uydu-Alicili-Smart-LED-Televizyon-Televizyon-DijiTv-49U....png