şohben hakkında bilgi / Daxom UKDAX 11 ST - 11 Lt. Hermetik Şofben Sıcak S

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhabalar Bu ürün hakkında Düşüncenizi öğrenmek isterim artı ve eksi yönlerini biliyorsanız benimle paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim evimin alanı gereği Şu an sadece bu ürünü alabilirim almadan önce de bilgiye ihtiyacım var.
IMG_20181020_165550.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Gazlı ve Alevli sistemler beni hep ürkütmüştür nedense.
Alan sorununuz nedeniyle elektriklisini alamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Zira elektrikli termosifonlar hem satın alım hem de elektrik anlamında daha düşük maliyetli ve sürekli kullanım konforu sunan sistemler. Fakat haklısınız biraz hacimliler.

Gazlı sistemler hakkında derin bilgim yok. En güzeli Arçelik servisinden bir kardeşim var bu sistemlerden iyi anlayan. Kendisine sorup sizin için bilgi edineceğim mutlaka :ok

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Gazlı ve Alevli sistemler beni hep ürkütmüştür nedense.
Alan sorununuz nedeniyle elektriklisini alamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Zira elektrikli termosifonlar hem satın alım hem de elektrik anlamında daha düşük maliyetli ve sürekli kullanım konforu sunan sistemler. Fakat haklısınız biraz hacimliler.

Gazlı sistemler hakkında derin bilgim yok. En güzeli Arçelik servisinden bir kardeşim var bu sistemlerden iyi anlayan. Kendisine sorup sizin için bilgi edineceğim mutlaka :ok

TOKİ evlerinde yer hacmi farkli sanirim, benim oturdugum ev icin uygun olan bu olduğu için bu ürünü araştırıyorum, Aslında bu ürünü satın alacağım yerde ECA ve Demirdöküm de var ama bunları alamıyorum çünkü bunlar alırsam dolap kestirmem gerekecek. Resimde yer alan ürünü almam gerekiyor. Şikayet var.com da birçok kişi Bu üründen şikayetçi gibi az para da değil 2000 TL bu markada kendine has bir marka mış Ben bir yan sanayi zannetmiştim. Neyse biraz daha bekleyeyim teşekkür ederim.

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Sanırım Bu markayı Aramızda başka kullanan yok ;(

Marka ve kalitesi hakkında fazla bilgiye ulaşamadım

Bir de şu modeli var, iki ürün arasında 200 TL fark var.

sayın A Ado daxom plus ukdax-12 ct resimdeki ürün ile şuan yazmış olduğum ürün arasında açık yanma odası ve kapalı yanma odası farkları da görülüyor acaba bu özellik nedir Bu konu hakkında bir düşünceniz var mı. 2 ürün arasında 200 tl fark var sonradan Üzülmemek için eğer değecekse 200 TL fazla vermek isterim ;) ;)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt