Snooker Sevenler Buraya

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Ben Neil Robertson'un Kazanacağına Kesin Gözüyle Bakıyordum...Ama Higgins Karşısında Motivasyon ve Perfonmans Düşüşü Yaşaması Üzücü Oldu...Heleki Ronnie O'Sullivan İlk Turda Elenmişken Neil'i Zorlayacak Tek Oyuncu Malesef Higgins'di...

yuksek Çevrimdışı

yuksek

Aktif Üye
16 Mar 2018
51
Bu sezonun yıldızı şüphesiz N. Robertson idi. Roket elemindikten sonra şampiyonluk için en güçlü aday gözüyle bakılıyordu ama Higgins karşında tutunamadı. Galiba bunda yoğun bir sezon geçirmiş olmasının etkisi de vardı.

Trump her zamanki gibi çok hırslı. Bu hırsı ve egosu bana nedense itici geliyor. Ama oyununa diyecek lafım yok. Eğer eski kurt Higgins yorgunluk gibi nedenlerle konsantrasyon problemi yaşamazsa Trump'ın işi zor gibi görünüyor. Umarım seyir zevki yüksek bir karşılaşma olur.

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Trumpun Yarı Finalde 15-11 Den 16-11 Getirdiği Frame'de Son Atışındaki Cıvıklığı Ve Geçmiş Laçkalıkları Ona Karşı Hep Mesafeli Ve Antipatik Yaklaşmama Sebeb Oldu...Gönlüm Tabiki Higgins'den Yana...Ve Yanılacağımı Sanmıyorum...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Eskiden izlerdim. ( iyi bir 3 bant oyuncusuyumdur ??)
Ama uzun yıllar izleme şansım olmadı. Ronnie nin o agız harekrtleri fln iyi bi oyuncuydu. Demek ilk turda elenmiş. :alala
Şuan hangi kanalda verılyor turnuva

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Eskiden izlerdim. ( iyi bir 3 bant oyuncusuyumdur ??)
Ama uzun yıllar izleme şansım olmadı. Ronnie nin o agız harekrtleri fln iyi bi oyuncuydu. Demek ilk turda elenmiş. :alala
Şuan hangi kanalda verılyor turnuva
EuroSport 1 de Verilecek Final...
Ben Ronnie'nin Bilerek Yenildiği En Azından Çok Ciddiye Almadığı Düşüncesindeyim...
Bu Aradan 3 Bant Bende Yıllarca Oynadım...Bölgesel Ufak Çaplı Turnuvalara'da Katılıyordum...Ama Bi anda Uzaklaştım Eskisi Gibi Keyif Alamamaya Başlamıştım...Şimdi İzleyerek Kendimi Avutuyorum...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
EuroSport 1 de Verilecek Final...
Ben Ronnie'nin Bilerek Yenildiği En Azından Çok Ciddiye Almadığı Düşüncesindeyim...
Bu Aradan 3 Bant Bende Yıllarca Oynadım...Bölgesel Ufak Çaplı Turnuvalara'da Katılıyordum...Ama Bi anda Uzaklaştım Eskisi Gibi Keyif Alamamaya Başlamıştım...Şimdi İzleyerek Kendimi Avutuyorum...
Final tarihi belli mi peki.
EuroSport u da netten ızleyebılırım sanırım
Aynen bölgesel turnuvalar iyi oluyodu ama artık zamanda yok öyle fırsatta.

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Final tarihi belli mi peki.
EuroSport u da netten ızleyebılırım sanırım
Aynen bölgesel turnuvalar iyi oluyodu ama artık zamanda yok öyle fırsatta.
Final Bugün...Saatini Yanlış Bilmiyorsam 12,30 da İlk Seans...
Bölgesel Turnuvalar'da Eski Tat Ve Eski Rekabet Yok Malesef...Bizim Akran Jenarasyon O yada Bu Sebeblerle Bilardo Ve Diğer Sporlara Küstürüldü Yada Uzaklaştırıldı...Ki Şuan Bir Çok Spor Dalında Geriye Düşmemiz Ve Yurt Dışına Gönderebileceğimiz Temsilcimiz Kalmaması'da Bu Sebeble'dir

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Final Bugün...Saatini Yanlış Bilmiyorsam 12,30 da İlk Seans...
Bölgesel Turnuvalar'da Eski Tat Ve Eski Rekabet Yok Malesef...Bizim Akran Jenarasyon O yada Bu Sebeblerle Bilardo Ve Diğer Sporlara Küstürüldü Yada Uzaklaştırıldı...Ki Şuan Bir Çok Spor Dalında Geriye Düşmemiz Ve Yurt Dışına Gönderebileceğimiz Temsilcimiz Kalmaması'da Bu Sebeble'dir
Tüh bugunde çalışıyorum maalesef izleyemiycem.
Valla açıkçası turnuvalardan bi haberim. Nerde nasıl devam etmekte hiç bilmiyorum. Dedıgın gibi bilardo salonları fln kalmadı denecek kadar az. 90 larda baya bi rağbet vardı. Ama şimdi olan salonlarda boş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Valla açıkçası turnuvalardan bi haberim. Nerde nasıl devam etmekte hiç bilmiyorum. Dedıgın gibi bilardo salonları fln kalmadı denecek kadar az. 90 larda baya bi rağbet vardı. Ama şimdi olan salonlarda boş.

imagec5052017c4917145.jpg

Hehehe. Buldum

Son düzenleme:
Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

imagec5052017c4917145.jpg

Hehehe. Buldum
Bu Dünkü Yarı Final Maçının Tekrarı...Final Maçını 12,30'da Sanıyordum Ama Akşam 20,30'daymış...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Bu Dünkü Yarı Final Maçının Tekrarı...Final Maçını 12,30'da Sanıyordum Ama Akşam 20,30'daymış...
?? maç bitince anladım bende adını yazdırdı fln deyince spiker
Ama iyi oldu izledim en azından. Arkadaslar dıyo bu nasıl amerikan fln ??

yuksek Çevrimdışı

yuksek

Aktif Üye
16 Mar 2018
51
İlk seansı izleyemedim. Tv karşına geçtim ikinci seansın başlamasını bekliyorum.

yuksek Çevrimdışı

yuksek

Aktif Üye
16 Mar 2018
51
4-4 ile başlayan ikinci seansta Trump adeta şov yaptı. İzleyemeyenler için ikinci seans sonucu: Higgins 5 - Trump 12.

yuksek Çevrimdışı

yuksek

Aktif Üye
16 Mar 2018
51
Final maçında beklediğim heyecan ve gerilim yoktu. Higgins büyük bir hata yapmamış olsa da, Trump belki de hayatının en iyi oyununu oynadı ve dünya şampiyonları listesine adını yazdırdı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri