Sn43leda88

E Çevrimdışı

eskiya190588

Yeni Üye
2 Mar 2019
21
36
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Sunny sn43leda88 4k tv almayı planlıyorum mağazadan. Taksitle alacağım için internetten alamıyorum. Bu tv yi tavsiye edermisiniz. Mağazada gördüğüm kadarıyla çok kaliteli görüntüsü var. Cevaplarinız için şimdiden teşekkürler. Iyi forumlar...

E Çevrimdışı

eskiya190588

Yeni Üye
2 Mar 2019
21
36
Cok tesekkur ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sunny nin yerine ayni fiyatta yani taksitli hali 3000 tl yi geçmeyecek bi tv önerebilirmisiniz

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Cok tesekkur ederim

Sunny nin yerine ayni fiyatta yani taksitli hali 3000 tl yi geçmeyecek bi tv önerebilirmisiniz
İzleme şekline göre değişir. Oturma açına göre değişir. Vesteldeki ürün gamını @Ado abi bildiği için daha doğru bilgiyi o verir. Arçelik Beko Grundig bakabilirsin. Bu üçü zaten aynı banttan iniyor

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Cok tesekkur ederim

55" telefunken var 2900-3000 civarında olması lazım, çekle puanla daha uyguna mal edilebilir, o fiyat aralığında 55" civarında telefunkene yönelebilirsin, axen sunny premier navitech vs... üzer kanser eder insanı

şu var mesela ;

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
55" telefunken var 2900-3000 civarında olması lazım, çekle puanla daha uyguna mal edilebilir, o fiyat aralığında 55" civarında telefunkene yönelebilirsin, axen sunny premier navitech vs... üzer kanser eder insanı

şu var mesela ;
Mağazadan alacakmış arkadaş telefunken sarılıyomu ki vestel mağazalarında

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Mağazadan alacakmış arkadaş telefunken sarılıyomu ki vestel mağazalarında

vestel mağazasında sadece vestel var sanırım , ama fiyatlar net ortamına göre biraz yüksek. mağazadan almanın ekonomik olarak pek bir esprisi yok ama tercih meselesi tabiki

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri