SMART IPTV

E Çevrimdışı

Eymenpasam

Yeni Üye
12 Kas 2020
10
34
Selamün aleyküm arkadaşlar
Vestel (MB130) TV kullanıyorum smart TV sadece SSIPTV var ama IPTV her link desteklemiyor onun için SMART IPTV diye başka bı uygulama var Samsung LG gibi Android tv

lerde Vestel tv için SMART IPTV uygulamasını nasıl yükleye biliriz bilgisi olan var sa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu uygulamayı yükleye bilir miyiz

imagesd7e396399b2d4438.jpg

E Çevrimdışı

Eymenpasam

Yeni Üye
12 Kas 2020
10
34
Netfilix olmayan TV Netflix yuklendine göre
SSIPTV destekleyen TV SMART IPTV de destekler diye düşünüyorum ama araştırmak lazim

E Çevrimdışı

Eymenpasam

Yeni Üye
12 Kas 2020
10
34
Müşteri hizmetleri ile konuştum şimdilik TV de SSIPTV ve ottplayer yüklü tekrar güncelleme gelir ise ilerleyen zamanda güncelleme ile yükleme bilir dediler

SSIPTV de güzel ama kullanış olarak smart IPTV daha güzel
M3u linkleri daha güzel calistiriyor

E Çevrimdışı

Eymenpasam

Yeni Üye
12 Kas 2020
10
34
Smart tv de Stb Stalker player kurmak için bu adımları uygulayın.

1. Geliştirici hesabınızda oturum açmak için Smart Hub → Samsung Hesabı → Oturum Aç seçeneğine gidin. Aşağıdaki adımları uygulayarak da geliştirici hesabı oluşturabilirsiniz:
Uzaktan kumandadaki Menü düğmesine basın ve Smart Hub bölümüne gidin. Listeden Samsung hesabı → Hesap oluştur'u seçin. Samsung’un şartlarını ve gizlilik politikasını kabul edin. Kimlik alanına "geliştir" yazın. Parola alanını boş bırakın. Bitir öğesine tıklayın.
2. Hesabınızda oturum açın.
3. Samsung Apps'e gidin: Uzaktan kumanda üzerindeki Smart Hub düğmesine basın veya Smart Hub'ı Aç öğesini seçin. Popüler → Samsung Uygulamaları'nı seçin.
4. Odağı yüklü herhangi bir uygulamaya ayarlayın ve içerik menüsünü görene kadar uzaktan kumanda üzerindeki Tamam düğmesini birkaç saniye basılı tutun. 5. Bağlam menüsünden IP Ayarları'nı seçin ve önerilen IP adreslerinden birini girin.
52.57.195.204 veya 37.58.57.240
6. 4. Adımı tekrarlayın.
7. Bağlam menüsünden Kullanıcı Uygulama Eşitlemeyi Başlat'ı seçin.
8. Ministra Player for Samsung Smart TV cihaza birkaç dakika içinde kurulacaktır.

Samsung smart tvler için. Bu gönderdim yaparsanız yükleme yapabilirsiniz
Ama Vestel için bulamadim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Siz tv de var olan uygulamayi ana ekrana yüköüyorsunuz bu yöntemle ,ayrica samsunglara uygulama yüklenebiliyor konu forumda islendi

E Çevrimdışı

Eymenpasam

Yeni Üye
12 Kas 2020
10
34
ben kisaca nette arastirdim ama link bulamadim,link bulursaniz kullanmaniz mümkün, ilgi alanim degil iptv kullanmiyorum ama bulursam paylasirim
IPTV aktif kullanıyorum link den yana sorun yok eğer gözünüze çarpar TV smart IPTV yüklemede yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim muhabbetiniz ve ilgi alakanizdan dolayı ????

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
IPTV aktif kullanıyorum link den yana sorun yok eğer gözünüze çarpar TV smart IPTV yüklemede yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim muhabbetiniz ve ilgi alakanizdan dolayı ????
linkten kastetigim smart iptv nin websitesinden calismasi mesala ottplayer in linki
widget.ottplayer.es/index.html bu sekilde linkten bahsediyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt