Sizce Türk Telekom mu, Turkcell mi, Vodafone mu?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
turkcell ses kalitesi olsun çekim gücü olsun diğerlerinin çok önünde ama bekar adama telefonla sürekli ulaşılmaması gereken insana yaramaz. telekomda turkcellin 3 katı içerikteki tarifeler yarı fiyatına, sabaha kadar hayrat gibi otur konuş manitanla ama bize gelmez, köyde çekmez, internete girmez, ses kesilir vs...

turkcell
vodafone
telekom

diye sıralanırlar.

bu arada internet hediyesi yönünden turkcell efsanedir, en son dün gece yıl sonuna kadar tarifenin 2 katı internet hediye ettiler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
turkcell ses kalitesi olsun çekim gücü olsun diğerlerinin çok önünde ama bekar adama telefonla sürekli ulaşılmaması gereken insana yaramaz. telekomda turkcellin 3 katı içerikteki tarifeler yarı fiyatına, sabaha kadar hayrat gibi otur konuş manitanla ama bize gelmez, köyde çekmez, internete girmez, ses kesilir vs...

turkcell
vodafone
telekom

diye sıralanırlar.

bu arada internet hediyesi yönünden turkcell efsanedir, en son dün gece yıl sonuna kadar tarifenin 2 katı internet hediye ettiler

Bana da dün Vodafone 3 GB hediye etti, dedim hayırdır? :kas
Bayram değil seyran değil, Vodafone bana niye hediye internet verdi? :kop

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Paranız varsa TÜRKCELL yoksa TÜRK TELEKOM. VODAFONE sadece size hattı satıncaya kadar iyidir. VODAFONE'nun ne zaman ne yapacağı şüphelidir.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Turkcell
Fiyat digerlerine göre yüksek ama ulaşabilir ve ulaşılabilir olmak için en iyidir

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Tarafımdan ülkemin tüm denizlerin de yaptığım testlerde Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak sıralama yapabilirim. Türk Telekom maalesef sadece büyük şehirlerde sıkıntısız gibi görünüyor. Eğer gezen biri değilseniz Türk Telekom tavsiye ederim. Hem çok konuşamayacağınız için baş ağrısı yapmaz.

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Turkcell den Vodafone a geçtim Ankarada yaşadığım halde bir sürü yerde çekmedi Vodafone 1 ay sonra Turkcell e geri geçtim. Eşim Türk Telekom lu o da iyi çekiyor bence, ama Vodafone pişmanlıktır

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Turkcell den Vodafone a geçtim Ankarada yaşadığım halde bir sürü yerde çekmedi Vodafone 1 ay sonra Turkcell e geri geçtim. Eşim Türk Telekom lu o da iyi çekiyor bence, ama Vodafone pişmanlıktır

Bölgeden bölgeye değişiyor işte. Aslında olay bundan ibaret.:hihi
Her şehir, her bölge birbirinin aynısı değil sonuçta.:bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri