Sizce Türk Telekom mu, Turkcell mi, Vodafone mu?

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Her üç firmayı da kullandım çekim kalitesi ve ses kalitesi en iyi turkcell idi Ankarada her yerde rahat çekiyor özellikle hastanelerde alt katlarda marketlerde iç köşelerde diğerlerinde şebeke yok iken turkcell ile rahat konuşuyordum lakin kullandığım 49 liralık tarifeyi 87 ye çıkarınca Türk Telekom 15 GB kamu tarifesine 54 liraya geçtim turkcellde 5 GB İnternet vardı yetmiyordu şu an evim TT genel müdürlüğüne iki kilometrede hız olarak 4g de 107 mbite kadar rahat görüyorum aynı yerde Vodafone hızım 12 mbit en fazla 0,4 mbit gördüğüm bile oldu Vodafone İnternet olayı Ankarada en azından bulunduğum semtlerde sıkıntılı turkcellde iyi ama fiyat yüksek şimdilik TT da devam ediyoruz bakalım

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bana en uygun fiyatı hangisi verirse onu kullanıyorum , bunun içinde yıllardır Türk Telekom ( Avea ) kullanıyorum hiç çekim sıkıntısı yaşamadım , bana şehir efsanesi gibi geliyor bu :sirit hani bunca yıldır kullanıyorum bende bir kez olsun yaşardım heralde şurda çekmedi burda çekmedi diye :deli1

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Bana en uygun fiyatı hangisi verirse onu kullanıyorum , bunun içinde yıllardır Türk Telekom ( Avea ) kullanıyorum hiç çekim sıkıntısı yaşamadım , bana şehir efsanesi gibi geliyor bu :sirit hani bunca yıldır kullanıyorum bende bir kez olsun yaşardım heralde şurda çekmedi burda çekmedi diye :deli1
Ben Kapadokyaya gitmiştim yandex navi kullanıyordum orda çekmemişti =) ama önceki mesajlarda da bahsettiğim gibi hiç birinde Vodafone kadar çile çekmedim =) türk telekom ve turkcell arasında hangisi fiyat olarak tatmin ederse geçilebilir...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri