Sizce Korsan Oyun Dönemi Bitti Mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Doom Eternal diyor ve susuyorum. :kiskis
Kırılma işi devam eder ama eskisi gibi olur mu bilmem.
Sonuçta zaman ve emek isteyen bir iş.
Ve bu indirim, abonelik olayları hacker piyasasını kötü etkileyebilir.

Takip etmiyorum tabi grupları, kim dağıldı kim hayatta bilmiyorum.
Sadece güvenilir olup olmadığıyla ilgileniyorum. :kiskis

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Oyun kırma işleri kesinlikle bitmez. Bu piyasanın zaten oyun yapımcılarının elinde olduğunu düşünüyorum. Para ödeyerek ulaşamayan insanlara arka kapıdan ulaştırarak popilasyonlarını arttırdıklarını düşünüyorum hatta böyle olduğuna inanıyorum. Bunu en bilindik şekilde uygulayan Microsoft dur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Oyun kırma işleri kesinlikle bitmez. Bu piyasanın zaten oyun yapımcılarının elinde olduğunu düşünüyorum. Para ödeyerek ulaşamayan insanlara arka kapıdan ulaştırarak popilasyonlarını arttırdıklarını düşünüyorum hatta böyle olduğuna inanıyorum. Bunu en bilindik şekilde uygulayan Microsoft dur.

Microsoft'u bilmem ama Bethesda'nın bariz numara çektiğini düşünüyorum.
Yok oyunun koruma olmayan hali paylaşılmış da bilmem ne, inanmıyorum açıkçası. :kiskis

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Kendimi bildim bileli football manager serisini oynarım orjinal alırım sağolsunlar arkadaşlar hemen kırıyorlar oyunu. 2020 yi crack li oynayim dedim bu sefer para vermeyim nasıl olsa kırılıyor 6 aydır kiramadilar ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Oyun işlerini bırakalı heralde bir 10 sene olmuştur. Şimdi ne oynayacak güçte bilgisayarım nede vaktim var?

Ama en son hatırladığım crackli oyunlarda her zaman sorun çıktığı? Bölüm geçersin hop oyunda bug vardır takılı ilerleyemezsin,Patch yapsan crack uçar, crack uçunca Save yaptığın bölümler giderdi.?
Bunun dışında özel bölümler açılmaz, Multi oyunlar çalışmazdı.Şimdi nasıldır bilmem ama steam olayları falan gençler arasında popüler.Çoğu birden fazla arkadaş ortak olarak alıyor, hatta bu yüzden kaç oldu migrosta , şok ta şu ön ödemeli kartlara para yükletirken gördüm.Demek ki iyi bir pazar var ki bir sürü elektronik ödeme uygulaması türedi,paycell,tosla,papara ıvırı zıvırı anladığım tamamen reşit olmayan gençlere yönelik sistemler.Kampanyaları falanda genelde oyun,müzik, oyun pin i üzerine oluyor.?

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Oyun işlerini bırakalı heralde bir 10 sene olmuştur. Şimdi ne oynayacak güçte bilgisayarım nede vaktim var?

Ama en son hatırladığım crackli oyunlarda her zaman sorun çıktığı? Bölüm geçersin hop oyunda bug vardır takılı ilerleyemezsin,Patch yapsan crack uçar, crack uçunca Save yaptığın bölümler giderdi.?
Bunun dışında özel bölümler açılmaz, Multi oyunlar çalışmazdı.Şimdi nasıldır bilmem ama steam olayları falan gençler arasında popüler.Çoğu birden fazla arkadaş ortak olarak alıyor, hatta bu yüzden kaç oldu migrosta , şok ta şu ön ödemeli kartlara para yükletirken gördüm.Demek ki iyi bir pazar var ki bir sürü elektronik ödeme uygulaması türedi,paycell,tosla,papara ıvırı zıvırı anladığım tamamen reşit olmayan gençlere yönelik sistemler.Kampanyaları falanda genelde oyun,müzik, oyun pin i üzerine oluyor.?
cpy nin yaptıkları (crack) sağlam :sirit öyle sorunlar yok tecrübe edilmiştir :sirit

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
cpy nin yaptıkları (crack) sağlam :sirit öyle sorunlar yok tecrübe edilmiştir :sirit
valla cpy nedir bilmiyorum bile.Demek istediğim arkadaşım hala oynuyor onlar bile steam dan alıyorlar.Benim tespitim gençler orijinal oyun alıyor artık,mp3 indirme olayı bile yok çoğu deezer, Spotify falan alıyor.Sorsan para yok ama 3 şeysiz yaşamayan insanlar biliyorum netflix, Spotify, steam?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt