Sizce hangi kombi !?

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ben iki ay once yeni ev aldım çok araştırdım. Daikin garanti si hikaye. Soruyorum su parça bozulursa garanti varmı diye anakart esanjor garantiye girmiyor mus. Bütün kombilerde aynı durum var. Şikayet olarak arastirinca en az şikayet bosch serisinde gördüm. Bosch 2200 24 kw aldım cok memnunum. İnternet ten alıp kurdurursan daha ucuza geliyor.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
156
49
demirdöküm nitromix tam yoğuşma servis ve içdonanım harika boru donanım içi bakır kazan aluminyum tasviye ederim 2yıldır kullanıyorum tabi kullandığınız su bölgeye göre değişir antalya su kireçli olduğu için bina arıtma su kullanıyorum tesesiatın ömrünü uzatıyor kullandığım bulaşıkmakinesi çamışır makinesi 8 yıldır kullanıyorum tık arıza yok arıtma bina için daire için şart

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
kv.png

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bölgede hangisinin servisi iyiyse ona bak derim.
Baymak, ECA olabilir. (Viessmann ve Bosch da olabilir belki.)
Aynı ildeyiz. :kas
Evet servis durumu çok önemli.. Burda üçay'a sormuştum. Onlar daikinle çalışıyor. Keşifi beğenmedim.
Birde fortesi çağırdım. Onlarda alarko ile çalıştıkları için.. Onun keşfini beğendim.
Tabiki istediğin kombiyi de talep edebiliyorsunuz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Evet servis durumu çok önemli.. Burda üçay'a sormuştum. Onlar daikinle çalışıyor. Keşifi beğenmedim.
Birde fortesi çağırdım. Onlarda alarko ile çalıştıkları için.. Onun keşfini beğendim.
ECA servisi de iyi gibi geldiydi. İlkadım'da olan.
Proteus Premix olabilir belki.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Merhaba hangisine karar verdiniz ? Bende araştırıyorum herkes ayrı bir şey söylüyor kafam karıştı artık :alala

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Merhaba. Kombi tavsiyesi için genel bir konu olmadığı için buraya yazıyorum. Sizce kombi olarak buderus mu termoteknik mi? Ortalama 6000 ile 7000 lira arasındaki modeller için soruyorum.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Merhaba. Kombi tavsiyesi için genel bir konu olmadığı için buraya yazıyorum. Sizce kombi olarak buderus mu termoteknik mi? Ortalama 6000 ile 7000 lira arasındaki modeller için soruyorum.

TermoTeknik hakkında fazla bilgim yok ama Buderus logamax u62 modelini 10 yılı aşkın kullanıyorum.Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşatmadı.İlk baştan biraz pahalı almıştım ama aldığıma değdi.Buderus'u Bosch satın almış diye duydum.Tabii iyice araştırın,öyle alın.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhaba hangisine karar verdiniz ? Bende araştırıyorum herkes ayrı bir şey söylüyor kafam karıştı artık :alala
Geçen ablamlar fortes diye bir firmaya döşetti. Berbat ötesi bir firma.. Kombi olarak alarko 28kw takıldı. Ama gaz hala açılmadı. Bugün yarın açılacak..

Bence kombilerin hepsi genelde aynı ve iyi..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri