Sıvı teması samsung ue40es7000s

coolwind Çevrimdışı

coolwind 

Yeni Üye
21 Nis 2020
14
51
IMG-20200404-WA01439c48ec1b78ba299b.jpg

Bunun çözümü var mi çocuklar camsil sıkmışlar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar;

Samsung markasını çok sevsem ve önersem de, ES ve D serileri oldukça sıkıntılı modellerdir. (Panel Arızaları sıkıntılıdır tv ler değil)

İade ettiğim ES serisinin sayısını dahi hatırlamam zira aslında teknik anlamda onarımı mümkün olsa da, yedek parça tedariki konusunda bu modelde kullanılan COF larda ciddi sorun var. Mevcut panellerde dahi Çıkma COF malzemeler ile hizmet verebiliyoruz.

Teknolojik altyapımız bu paneli onarabilecek kabiliyette ancak yedek parça yok ise sonuç da yok.

Daha bu gün bir tane daha 46ES7000 iade ettim.

Özellikle pandemi koşulları nedeniyle aylardır ülkemize yedek parça girişinin sağlıklı olmaması iyice sorunları büyüttü.

Bireysel olarak sipariş ile getirtebiliyoruz bu sefer de 40 50 gün sürüyor elimize ulaşması.

Netice itibari ile eğer, eve bir tv bulup uzun süre beklesem de olur sorun değil derseniz kurtulur.
Fakat eğer ''yollayayım haftaya yapılmış halde geri dönsün'' derseniz bunun imkanı yok şu sıralar çok üzgünüm.

Bu arada ülkemizde başka panel onarım merkezleri de var, bir çoğu ile iletişim halindeyim, dilerseniz elinde malzemesi olan var ise sizin için sorgularım, OK derlerse oraya sevk edersiniz ürünü olur mu? (Süre ve sonuç konusunda garanti vermem, kefil de değilim)

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
aynı durum bende de oldu camsil kaçtı bir süre sonra lg tv m pert servis kasayı elime verdi. yeni panel dedi tv fiyatına. 1 çözüm daha var dedi istanbul da tamir olur ancak 3 ay garantili diye. 1 ay sonra tv geldi. 4. ay yine pert. yaptırdıgıma pişman oldum. tv nin yarı parası kadar ücret ödemiştim. tekrar yaptırmadım yenisini aldım. benim başıma gelen bu. şimdi tv ekran koruyucu aldım. hem sıvıya hemde darbeye dayanıklı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri