Sitenin gülenyüz'leri (smiley diyorlar ya)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sitedeki gülenyüz'lerin kodları(isimleri) değişmiş,forumu açıp, eski konuları da okuyunca ortaya acaip bir şey çıkıyor,mesela:
Diyelim,Nick isimli üye bir mesaj yazmış;
"Selam:alkış:
nasılsınız :beğen: "

Gibi,yani gülümsemelerin kodları(isimleri) değişince böyle acaip bir şey ortaya çıkmış,tabii geriye dönüş kolay olmaz ama ben mesela,sinsi gülüş olan :hihi bu gülenyüzü değil de, normalde muhabbet ederken yüzde beliren (sitede yok ama) :) bunu da istiyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili Sota, mesela ;
:)
;)
yani klavyeden :gül: yazmadan ,:) yapınca gelen yüz,mesela ;) yapınca genel göz kırpma gibi ...
NOT:
Hadi ben emekliyim,gece oturuyorum :)) sen yatmadınmı daha bakayım bu saatte :))

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sevgili Sota, mesela ;
:)
;)
yani klavyeden :gül: yazmadan ,:) yapınca gelen yüz,mesela ;) yapınca genel göz kırpma gibi ...
NOT:
Hadi ben emekliyim,gece oturuyorum :)) sen yatmadınmı daha bakayım bu saatte :))
Ozaman soyle yapalim bana biraz musade edin.
Veritabanini convert edip telefonunuzdaki emojileri kullanmanizin onunu acalim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yahu gecenin vaktinde beni acaip güldürdünüz haaaa,iyiki köydeyim,yoksa alttaki komşum yine duvara vuracaktı :)))))
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ozaman soyle yapalim bana biraz musade edin.
Veritabanini convert edip telefonunuzdaki emojileri kullanmanizin onunu acalim.
Veri tabanını çevirmeye gerek yok,forum ayarlarından smiley güncellemesinden yapabilirsin çok kolay(dı) :) ekle diyerek :) ,;) ekleyebilirsin ...

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Yahu gecenin vaktinde beni acaip güldürdünüz haaaa,iyiki köydeyim,yoksa alttaki komşum yine duvara vuracaktı :)))))

Veri tabanını çevirmeye gerek yok,forum ayarlarından smiley güncellemesinden yapabilirsin çok kolay(dı) :) ekle diyerek :) ,;) ekleyebilirsin ...

Sizin komşuda bendenmiş hocam :mutlu üst kata öğrenciler taşındı arkadaş uyumuyorlar sabah 12 de uyanıyorlar gece 4 de yatıyorlar .Taşınalı 5 gün oldu artık duvara vurmamı da takmıyorlar:saskin Kapılarına gitmekte istemiyorum. Çok dertliyim çokkk . Sizin gibi köye kaçacağım bende galiba.:bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sizin komşuda bendenmiş hocam :mutlu üst kata öğrenciler taşındı arkadaş uyumuyorlar sabah 12 de uyanıyorlar gece 4 de yatıyorlar .Taşınalı 5 gün oldu artık duvara vurmamı da takmıyorlar:saskin Kapılarına gitmekte istemiyorum. Çok dertliyim çokkk . Sizin gibi köye kaçacağım bende galiba.:bilmiyom
Yıllar önce bizim üstkata da öğrenciler gelmişlerdi,saat kavramı yoktu tabii,artık dayanamadım,bir gün Cem Karaca'nın kasetini aldımi,zili çaldım,gülerek çocuğa:
"Ağbicim,bir zahmet,senin müzik bitince bunu da dinliyebilirmiyiz" dedim,önce yüzüme baktı,sonra "ses geliyor mu" dedi...
O oldu,bir daha hiç gürültüleri olmadı,hatta apartman girişte her karşılaştığımızda "ağbi,kusurumuza bakma" diyorlardı:).Tabii yıllar önceydi bu olay,kaset vardı yani ;)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
b
Yıllar önce bizim üstkata da öğrenciler gelmişlerdi,saat kavramı yoktu tabii,artık dayanamadım,bir gün Cem Karaca'nın kasetini aldımi,zili çaldım,gülerek çocuğa:
"Ağbicim,bir zahmet,senin müzik bitince bunu da dinliyebilirmiyiz" dedim,önce yüzüme baktı,sonra "ses geliyor mu" dedi...
O oldu,bir daha hiç gürültüleri olmadı,hatta apartman girişte her karşılaştığımızda "ağbi,kusurumuza bakma" diyorlardı:).Tabii yıllar önceydi bu olay,kaset vardı yani ;)
bereket müzik dinlemiyorlar hocam.Sabahlara kadar muhabbet onların k:cigara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Vallahi azizim İzmir doğumluyum, Eskişehirde ilkokul ortaokul derken sonra Rahmetlinin emekliliği ile İzmire geri dönüp büyümeye orada devam ettim. Normalde herkesin gururla söylediği İZMİRLİYİM ifadesinin aksine ben oradan kaçtım. Önce 1-2 turistik kıyı kasabası derken baktım ki turizm nedeniyle o mecralarda da pek sükunet yok, Şu an tam anlamıyla gerçek bir köyde yaşıyorum. Huzur buralardaymış.

Gerçi yapısal olarak her şeye kafayı takan birisi olduğum için burada da gıcık olacak bir şeyler buluyorum elbette :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt