sınırsız derler 7 telebayt kota koyarlar... ( telebayt ne diye soracak olursanız google terabayt diye tutturdu... )

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22
indirme.png

70TB olsaydı hadi belki tamam da 7TB bireysel sınırı bence çağa uygun bir sınır değil.

Sonuçta ücretli platformlarda online olarak canlı TV (D-Smart Go, Tivibu Go,beIN CONNECT vs.), spor müsabakaları (S Sport Plus vs.), dizi film ve belgesel gibi içerikler (Netflix, Amazon Prime, BluTV, Puhutv, Exxen vs.), YouTube içerikleri desteklenen en yüksek kalite ile izlenebilir, yüksek kalite müzik dinlenebilir (Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music vs.) ve yeni çıkan oyunlar indirilebilir (Steam, Epic Games, Origin vs.)

Bu konuda BTK nın çağa uyacak bir şekilde düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum. Bireysel kullanım yasal olarak tanımlanmalı. Bana kalırsa böyle konuların firmaların inisiyatifine kalmaması lazım.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
daha geçen aylara kadar kota sorgulamada adil kullanım kotası 125GB yazıyordu... upload güya 10mbps bana 5mbps...

Hizmet kalitesi apayrı sıkıntı zaten. Kablonette akşamları pingler 500-600'lere fırlıyor. SQM'le dizginlemeye çalışıyoruz. Özellikle yurtdışı çıkışlarda büyük sıkıntı var.

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Hizmet kalitesi apayrı sıkıntı zaten. Kablonette akşamları pingler 500-600'lere fırlıyor. SQM'le dizginlemeye çalışıyoruz. Özellikle yurtdışı çıkışlarda büyük sıkıntı var.
faturayı daha düzeltememişler...abone hem pahalı diyor hemde iptalede karşı çıkıyor 262.60TL ödemeyi çok seviyor...

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
7TB çok yüksek değil ki... platformlardan yayın izlese 15TB katlar bile... benim geçen ayki kullanımım 740GB idi... çok mu?...
twitch deki tüm yayınları bir ay boyunca aç maksimum 2tb harcarsın abi 7tb için 10 gün tam yükte internetin açık kalması gerekiyor yani steamdan falan 10gün boyunca hiç ara vermeden indirme yapmanız gerekiyor turknet sonuna kadar haklı 5 kişiyiz evde herkeste telefon var 4K tv var netflixden sürekli dizi film izliyorum pc de kardeşim oyun indiriyor siliyor kendim bluray film indiriyorum (tek film 100gb a kadar çıkıyor ortalama 50 70gb arası) falan maksimum gördüğüm 1tb ortalama 700 800gb

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt