Sinerji LG 23.6" 24GL600F-B 1ms 144hz 1400TL

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sinerji de çok şikayet var :alala

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Oyun oynayanlar için paylaşmıştım bildiğim kadarıyla TN panel 144 HZ 1Ms olan modeller oyuncular daha çok tercih ediyor bildiğim kadarıyla

Paylaştığınız monitör aynı monitör mü amazon da fiyat 250 $ görünüyor

Ben ViewSONIC bu fiyata almıştım 1 sene önce hatırladığın o yüzden görünce paylaşmak istedim

Aslında düşündün de bu tip paylaşımlara gerek yok zaten cihaz alacak olan internet ile az bir alakası bile olsa altını üstünü araştırıp ona göre karar veriyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Oyun oynayanlar için paylaşmıştım bildiğim kadarıyla TN panel 144 HZ 1Ms olan modeller oyuncular daha çok tercih ediyor bildiğim kadarıyla

Ben ViewSONIC bu fiyata almıştım 1 sene önce hatırladığın o yüzden görünce paylaşmak istedim

Aslında düşündün de bu tip paylaşımlara gerek yok zaten cihaz alacak olan internet ile az bir alakası bile olsa altını üstünü araştırıp ona göre karar veriyor
Paylaşım yapmanızda sorun yok. Arkadaşların kendi düşüncelerini ifade etmesinde sorun olmadığı gibi.

Ben mesela şimdi sizlerin arasındaki bu yazışmaları okuyarak da fikir ediniyorum.

Örneğin oyuncuların genelde ıps panel sevdiği bilgisi bu bakış açısı ile sorgulanabilir zira yüksek hız sevenler için ben de tn panel her zaman öncelikli önermişimdir ancak diğer noktalarda geri kalması itici geliyor insanlara vs vs

Alınganlığa gerek yok, internet dünyasında ve hatta yeni dünyada siz çıkın büyük bir meydana, ''Gel vatandaş karşılıksız herkese 100tl veriyorum'' diye milyonlarınızı dağıtın sizi yine eleştirenler olacak.

Ben de çok isyan ediyorum çünkü bazı cahilane yazılara inanılmaz sinirleniyorum lakin yine de içerik üretmekten vazgeçmiyorum.

Ne kadar daha vazgeçmem orası tartışılır olsa da yine de meydanı klavye cahillerine bırakmamak adına mücadeleye devam ediyorum.

Sizin konuda görüşlerde ise yanlış anlamayınız anormal bir yaklaşım yok, herkes görüşünü dile getirmiş.

Açık ve net ifade ediyorum ki FORUMLAR ve SİZ olmazsanız eğer, o sizin bahsettiğiniz ''Nasılsa internette yazıyor her şey'' mantığı bu milleti bitirir.

Parasız, çıkarsız, karşılıksız bilgi paylaşılan tek yerdir forumlar. Biz neden bu kadar mücadele ediyoruz forum kültürünü ayakta tutmak için?

Günümüzün yandaş yalaka medyası gibi o bahsi geçen internet sitelerinde yazanlar, aldıkları para kadar yazıyorlar bunu unutmayalım lütfen.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Zaten paylaşımınıza bir şey demedim.
Sadece ürün hakkındaki görüşlerimi dile getirdim.
Monitör pazarında büyük bir pazarlama taktiği söz konusu.

Bir de önündeki logo LG olunca içindeki panel LG çıkmayabiliyor o da ayrı bir konu.
Yani her firmanın alınacak ve alınmayacak ürünü olur.

Buradaki kriter kişinin beklentisidir.
Beklentileri karşılıyorsa OK bizim için.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Paylaşım iyidir sen paylaşmaya devam bazen güzel kampanya'lar oluyor

sinerji ile birkaç arkadaşın sorunu olmuştu çözüm odaklı yaklaşan bir firma değil onu dile getirdim

Bu monütörün tasarımını beğenmedim klasik tip yinede almak isteyen olursa alır tabi

Ürünler için yapılan olumlu olumsuz yorumlar alacak arkadaşlar için iyidir ona göre daha bilinçli alışveriş yaparlar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Paylaşım iyidir sen paylaşmaya devam bazen güzel kampanya'lar oluyor

sinerji ile birkaç arkadaşın sorunu olmuştu çözüm odaklı yaklaşan bir firma değil onu dile getirdim

Bu monütörün tasarımını beğenmedim klasik tip yinede almak isteyen olursa alır tabi

Ürünler için yapılan olumlu olumsuz yorumlar alacak arkadaşlar için iyidir ona göre daha bilinçli alışveriş yaparlar
İşin gerçeği, çoğu firma sorunlu.
%100 sorunsuz diyebileceğimiz bir firma yok maalesef.
Önemli olan bu devirde haklarımı bilmek ne yazık ki.
Onlar nasılsa THH'ye gitmez vs diyerek müşteriyi kandırma tercihinde bulunuyorlar.
Sinerji özelinde konuşmuyorum, bu diğer firmalar için de geçerli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri