Sinema Tv Kanalları Yeniden Tivibu'da

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Türk telekom bayii'ne gittim iptv olanını alacağımı söyledim beraber inceledik.
Belgesel, film kanalları ilgimi çekti.
Birde asıl alma nedenim olan youtube bakayım dedim. Elimde telefonum YouTube üye olduğum kanalları, videoları teker teker cihazda arattım en az yarısı çıkmadı.
Nedenini çalışana sordum yanıtları beni tatmin etmedi.
Telekomu aradım, müdürlüğe gittim, başka bayilere gittim.
Hepsinden gelen yanıtların ortak noktası telekom youtube a kendi yazılımı ile sansür uyguluyor.
Takip ettiğim, gayet herkesin izlediği müzik kanalları, oğlumun videoları var çoğuna erişemeyince vazgeçtim.
Şimdi daha özgür kullanım için android box arıyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
F Fet1735, tum iss varolan aile filtresi acik olabilir.
aile filtresi kapali olan ttnet kullancısı
forumdaki bir arkadastan ilgili video/kanali arama yapmasini rica edebilirsiniz.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Onlarca denemeden sonra sıkıldım bıraktım.
Şimdi box ile daha mutluyum.
Sansür yok, reklam yok, istemediğimi istediğim saatte sınırsız arşiv ile izliyorum.

Not ; elimdeki box benim değil deniyorum.
Amlogic 922 leri bekliyorum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sinema Tv kanalları yeniden Tivibu'da. İşte eklenen kanallar :clap2

Sinema TV HD
Sinema TV 2 HD
Sinema TV Aksiyon HD
Sinema TV Aksiyon 2 HD
Sinema TV Aile HD
Sinema TV Aile 2 HD
Sinema TV Komedi HD
Sinema TV Komedi 2 HD
Sinema TV 1001 HD
Sinema TV 1002 HD
Sinema TV Yerli HD
Sinema TV Yerli 2 HD

Dün farkettim ben de, Kendi kendime ''Yeni yıl hediyesi 3-5 günlüğüne verdiler galiba'' dedim zira Digiturk de doğum günlerimde vs birkaç günlük hediyeler verirdi böyle. Süre belli mi kardeşim?

Ayrıca bu gelip gitmelerden ne anlamamız gerekiyor ben çözemedim. :alala

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Dün farkettim ben de, Kendi kendime ''Yeni yıl hediyesi 3-5 günlüğüne verdiler galiba'' dedim zira Digiturk de doğum günlerimde vs birkaç günlük hediyeler verirdi böyle. Süre belli mi kardeşim?

Ayrıca bu gelip gitmelerden ne anlamamız gerekiyor ben çözemedim. :alala

Hemen aktarayım hocam , Sinema Tv kanalları daha önce Oflaz grubuna ait kanallardı yani Filbox platformunun sahibine. Zamanında Sinema Tv'ler için Tivibu ile yapılan anlaşma sona ermişti , sonrasında bu süreyi uzatmak için masaya oturdular ama anlaşamadılar. Anlaşamadıkları içinde Sinema Tv kanalları Tivibu'dan ayrılmıştı. Oflaz grubu daha sonra platformu kapatma kararı aldı , öncelikle Sinema Tv kanallarının satışını gerçekleştirdiler , satın alan kişiler Mükremin Atmaca, Fatih Atmaca ve Faruk Boyacıoğlu. Kanalların yeni sahipleri Tivibu ile tekrar masaya oturdular ve anlaşma sağladılar. Süre henüz açıklanmadı hocam ama , en az 1 sene platformda olacağı kesin şuan.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hemen aktarayım hocam , Sinema Tv kanalları daha önce Oflaz grubuna ait kanallardı yani Filbox platformunun sahibine. Zamanında Sinema Tv'ler için Tivibu ile yapılan anlaşma sona ermişti , sonrasında bu süreyi uzatmak için masaya oturdular ama anlaşamadılar. Anlaşamadıkları içinde Sinema Tv kanalları Tivibu'dan ayrılmıştı. Oflaz grubu daha sonra platformu kapatma kararı aldı , öncelikle Sinema Tv kanallarının satışını gerçekleştirdiler , satın alan kişiler Mükremin Atmaca, Fatih Atmaca ve Faruk Boyacıoğlu. Kanalların yeni sahipleri Tivibu ile tekrar masaya oturdular ve anlaşma sağladılar. Süre henüz açıklanmadı hocam ama , en az 1 sene platformda olacağı kesin şuan.

Harika bilgiler. Biz de kafamızdan senaryo yazıp duruyoruz gidip gelmeler ile ilgili. :kiskis

Bu arada gerçekten değerli bilgiler. Çok teşekkür ederim. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri