Şikayetvar sitesini Şikayetvar sitesine şikayet etmek :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu bize yakışır :ok
Heriflere bakın yaaa, telefon sorgulama sitelerine kelime satıyor adamlar :dry

sv.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çaresizlikten başka bir şey değil maalesef, ne acıdır ki başka bir şikayet makamı kalmamış...!
Makam var da iş yapan yok.
Öyle lanet olası bir döneme denk geldik ki, Devlet dairelerinde herkes koltuğunu koruma derdinde.
Dün çok tartışmalara girdim bazı konularla ilgili. Hiçbirşey düzgün işlememekle birlikte bunlara dur diyecek bir yapı da yok ne yazık ki.
Koskoca Fethiye ilçesinde yıllardır kalıcı bir Kaymakam yok yahu daha ötesi mi var? Bir önceki X nedenden görevden alındı, ondan önceki Y nedenden alındı şimdiki de (Daha 8 aydır görevdeydi) yine malum partilinin birinin canını sıkmış diye görevden alındı. Böyle saçma Devlet yönetim şekli mi olur yahu? İl İlçe parti başkanları alikıran başkesen oldular parti teşkilatı yöneteceklerine vatandaşı yönetmeye kalkıyorlar.
Ondan sonra vatandaşın hakkını aramak için sosyal mecrada biz cambazlık yapalım..

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bir şikayet platformu düşünün ki bu sitenin satış temsilcileri ve direktörleri bölge müdürleri olsun. Bu siteden kullanıcıya ne fayda gelir? Adamların işverenleri firmalar. Bunu öğrenince siteye olan güvenim sıfıra inmişti. Ülkemizde maalesef hakkınızı arayabileceğiniz bu tip bir platform kalmadı. Üzücü bir durum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir şikayet platformu düşünün ki bu sitenin satış temsilcileri ve direktörleri bölge müdürleri olsun. Bu siteden kullanıcıya ne fayda gelir? Adamların işverenleri firmalar. Bunu öğrenince siteye olan güvenim sıfıra inmişti. Ülkemizde maalesef hakkınızı arayabileceğiniz bu tip bir platform kalmadı. Üzücü bir durum.
Yıllar evvel bu malum site bir organizasyon tertip edip tüm markaları davet etmişti.
Davete katılan markalar d abu muhteremlerin ne kadar KIYMETLİ bir iş yaptığını ballandıra ballandıra anlatmıştı.

Bu sitelerin tam anlamı ile işletmelere TUZAK amaçlı kurulduğu ortada. Bakınız tüketici buraya girip şikayetini BEDAVA yazabiliyor ancak şikayet edilen firma cevap vermek istediğinde bu malum site ''Hooop hemşehrim nireye? Yassah henşehrim yassah'' diyordu ve halen de aynı düzen devam ediyor. Yani firma cevap vermek istiyorsa parayı bastırıp anlaşmayı yapmak zorundaydı ve halen öyle.

Birçok firma temsilcisi artık ŞV nin mantığının kendileri için geçerli olmadığını ve sözleşme yenilemeyeceklerini belirtiyor çünkü şikayet sitelerindeki şikayetlerin de suyu çıktı, saçmalıklar diz boyu.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Yıllar evvel bu malum site bir organizasyon tertip edip tüm markaları davet etmişti.
Davete katılan markalar d abu muhteremlerin ne kadar KIYMETLİ bir iş yaptığını ballandıra ballandıra anlatmıştı.

Bu sitelerin tam anlamı ile işletmelere TUZAK amaçlı kurulduğu ortada. Bakınız tüketici buraya girip şikayetini BEDAVA yazabiliyor ancak şikayet edilen firma cevap vermek istediğinde bu malum site ''Hooop hemşehrim nireye? Yassah henşehrim yassah'' diyordu ve halen de aynı düzen devam ediyor. Yani firma cevap vermek istiyorsa parayı bastırıp anlaşmayı yapmak zorundaydı ve halen öyle.

Birçok firma temsilcisi artık ŞV nin mantığının kendileri için geçerli olmadığını ve sözleşme yenilemeyeceklerini belirtiyor çünkü şikayet sitelerindeki şikayetlerin de suyu çıktı, saçmalıklar diz boyu.
Aynen hocam hiç güven vermiyorlar. Devlet kurumlarını bile şikayet eden görüyorum sitede. Site toplumun gözünde ciddi anlamda farklı anlamlar içeriyor bence ama gereksiz yere bir beklenti var. Cimer’de dahil çözüm odaklı vatandaş/tüketici odaklı hiçbir yapılanma maalesef yok. Yalnızız üstadım :(

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynen hocam hiç güven vermiyorlar. Devlet kurumlarını bile şikayet eden görüyorum sitede. Site toplumun gözünde ciddi anlamda farklı anlamlar içeriyor bence ama gereksiz yere bir beklenti var. Cimer’de dahil çözüm odaklı vatandaş/tüketici odaklı hiçbir yapılanma maalesef yok. Yalnızız üstadım :(
Hatırlarsanız daha önce yazmıştım forumda, yaya geçidine gözümün öünde park eden arabanın hem fotosunu hem kısa viderosunu alıp içişlerigovtr den şikayette bulundum, gelen cevap gözlerimi yaşarttı. ''Fotoğraflı ihbarlarda işlem uygulayamıyoruz''

Yahu sen xtiriboktan bir fotokapana dayanıp vatandaşa çatır çatır cezayı nasıl yazıyorsun o zaman?

Plaka kimbilir ilçede kimin tanıdığı (karısı) çıktı da işlem yapmadılar. (Çünkü içişleri Muğla emniyete, Muğla emniyet de Fethiye ilçe emniyete aktarmış konuyu. Şikayet ettiğim plaka Fethiye plakaydı zaten.

Yani kesinlikle katılıyorum. Yalnızız..

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
"Kimi kime şikayet ediyosun" ülkesi olduğumuz için gayet normaldir.

Not: Atasözünün tamamını yazamıyorum, biraz müstehcen :) Ama bilenler anlamıştır.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt