SHARP TV TAMiR veya Yeni Tv mi ?

S Çevrimdışı

SHARP

Yeni Üye
10 May 2022
12
44
Bu konuda kendileri direkt olarak destek sağlar mı bilemiyorum ancak İstanbulda benim verebileceğim tek isim Fatih Bey'dir. Türkiye de panel sektöründe onarım ve tedarik konusunda İLK adım atan firmadır kendileri. (MATE ELEKTRONİK)
Numarası 05495677705
Tesekkurler abi, kendileriyle iletisime gectim. Ellierinde benim cihazin ledlerinden malesef yokmus.

T Çevrimdışı

troia

Yeni Üye
30 Nis 2022
20
32
Panelde eğer görüntünün iz bırakması durumu başladıysa zaten tamir anlamında yapacak birşey yok.
05439131519 Haydar usta ile irtibat kurup selamımı iletin bir sorun bakalım alternatif bir görüş sunar belki kendisi.

Bu konuda kendileri direkt olarak destek sağlar mı bilemiyorum ancak İstanbulda benim verebileceğim tek isim Fatih Bey'dir. Türkiye de panel sektöründe onarım ve tedarik konusunda İLK adım atan firmadır kendileri. (MATE ELEKTRONİK)
Numarası 05495677705

A Adem Helvacı Hocam yönlendirdiğiniz iki ustayla da irtibata geçtim.. Haydar beyle konuyu tam neticelendiremedik yoğun sanırım kendisi. Fatih ustanın da yönlendirdiği arkadaşla konuştum ancak sorularıma detaylı dönüşler alamamakla beraber SHARP LC-42SB55E cihazımın paneli elimizde yok cevabı aldım neticede.. Buradan da hem size bilgi geçmek hem de başlığa kendi açımdan nokta koymak istedim. Tekrar teşekkür ederim yönlendirmeler için. İyi çalışmalar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı Hocam yönlendirdiğiniz iki ustayla da irtibata geçtim.. Haydar beyle konuyu tam neticelendiremedik yoğun sanırım kendisi. Fatih ustanın da yönlendirdiği arkadaşla konuştum ancak sorularıma detaylı dönüşler alamamakla beraber SHARP LC-42SB55E cihazımın paneli elimizde yok cevabı aldım neticede.. Buradan da hem size bilgi geçmek hem de başlığa kendi açımdan nokta koymak istedim. Tekrar teşekkür ederim yönlendirmeler için. İyi çalışmalar.
Ülkemizde mutlaka ki çok kıymetli ustalar var lakin bu bahsi geçen kişilerden sonuç alamadınız ise nokta koymakla doğru olanı yapmışsınız demektir.
Üzüldüm ancak bazen elden bir şey gelmiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri