Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Düşündüm de Dostlar;

3-5 veya 10 yıl sonra, Allah uzun ömür verir de forum halen ayakta olursa bu satırlar bizler için de yazılacak.

Bir gün burada ''Gün Oksay Ölmüş Allah Rahmet Eylesin'' diyeceğiz veya bir gün ''Bu mecradan bir Adem Helvacı geldi geçti'' diye yazacaksınız. Rahmet okuyanı olacak, ''Ateşi bol olsun' diyeni olacak ama bir şekilde yazılacak.

Nefes filmindeki o sahne gibi, 45 saniyelik her şey..

Hem hatırlayalım, hem de tüm GERÇEK ŞEHİTLERİMİZE bir rahmet okuyalım madem Seyfi Dursunoğlu vesilesi ile.
Bu vatan için gözünü kırpmadan canını veren tüm kahramanlarımıza, silah arkadaşlarına, komutanlarımıza, İstiklal şehitlerine rahmet olsun. Gazilerimize selam olsun. Saygılarımla..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Düşündüm de Dostlar;

3-5 veya 10 yıl sonra, Allah uzun ömür verir de forum halen ayakta olursa bu satırlar bizler için de yazılacak.

Bir gün burada ''Gün Oksay Ölmüş Allah Rahmet Eylesin'' diyeceğiz veya bir gün ''Bu mecradan bir Adem Helvacı geldi geçti'' diye yazacaksınız. Rahmet okuyanı olacak, ''Ateşi bol olsun' diyeni olacak ama bir şekilde yazılacak.

Nefes filmindeki o sahne gibi, 45 saniyelik her şey..

Hem hatırlayalım, hem de tüm GERÇEK ŞEHİTLERİMİZE bir rahmet okuyalım madem Seyfi Dursunoğlu vesilesi ile.
Bu vatan için gözünü kırpmadan canını veren tüm kahramanlarımıza, silah arkadaşlarına, komutanlarımıza, İstiklal şehitlerine rahmet olsun. Gazilerimize selam olsun. Saygılarımla..

Aynı şeyleri bende düşünüyorum... Umarım ki, iyi şeyler bırakmışızdır şu yalan dünyaya.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynı şeyleri bende düşünüyorum... Umarım ki, iyi şeyler bırakmışızdır şu yalan dünyaya.
''Ne verirsen elinle, O gider seninle'' felsefesi :ok

Daha önce de yazmıştım bir konuda, Geçmişim bu anlamda çok temiz değil (Ticaret anlamında) o nedenle bana hep ''Neden böyle yapıyorsun, neden bu kadar bilgi / meslek sırrı paylaşıyorsun, kendine saklasan daha çok kazanırsın'' dediklerinde KEFARET diyorum :)

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Bu vatan için hayatını kaybeden gerçek şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim mekanları cennet olsun.,Gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunarım.

Geri
Üst Alt