Ses var görüntü gelmiyor mb130-50uhl650

F Çevrimdışı

freiser

Yeni Üye
10 Ocak 2021
4
30
Evet arkadaşlar merhaba,

hi level 50uhl650(vestel garantili-mb130)televizyonuma modlama yapmıştım yaklaşık bir yıl önce(pixellence ve winks özelliğini aktif ettim)şu sıralar televizyon sıksık ses verip görüntü vermemeye başladı.tv yi açıp kapatıncada durum düzelmiyor, ancak tv yi fişten çekip takınca görüntü gelmeye başlıyor.(son 10 günde 2 defa oldu)

tv sürümü:v535.8.3

acaba servisi çağırmalımıyım,çağırırsam pixellence ve winks aktif olduğu için cihazım garanti kapsamı dışında mı kalıcak?veya servise sorunu gösteremez ve tv onların önünde düzgün çalışırsa işleme almayacaklarmı?yoksa yaşadığım sorun ciddi olmayan yazılımla vs düzelebilecek birşey mi?

şimdiden teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Anladım öyleyse servisi çağırıcam,kutusunuda attık nasıl götürücekler tv yi bilmiyorum açıkçası,teşekkür ederim ,servisle iletişime geçtikten sonra tekrar durumu buradan yazarım
Servise gelmeden önce söylersiniz kutu temin ederler götürmek için.
Telefon ışığı tutun TV'yi açtığınızda, yazıları kanal logosunu görebiliyorsanız arıza aydınlatma veya besleme kaynaklıdır.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Anladım öyleyse servisi çağırıcam,kutusunuda attık nasıl götürücekler tv yi bilmiyorum açıkçası,teşekkür ederim ,servisle iletişime geçtikten sonra tekrar durumu buradan yazarım
Servislerde özel taşıma çantası var siz yine de çanta ile gelmelerini hatırlatın.

F Çevrimdışı

freiser

Yeni Üye
10 Ocak 2021
4
30
Servise gelmeden önce söylersiniz kutu temin ederler götürmek için.
Telefon ışığı tutun TV'yi açtığınızda, yazıları kanal logosunu görebiliyorsanız arıza aydınlatma veya besleme kaynaklıdır.
tekrar olduğunda kontrol edicem teşekkürler,yani ucuz diye aldık pixellence açınca görüntü kalitesindende memnun kaldım ama 2 defa kanallar gitti uydu 0landı ,netflix arada bir donuyor youtube da aynı şekilde internete kabloyla bağlı olmasına rağmen videonun ortasında donup duruyor-youtube donma çok sık hatta sürekli oluyor,bir dahada almam ,bulaşık makinasıda eskisinden kötü yıkıyor zaten birdahada yerli elektronik hiçbirşey almam,kaliteli olanları ithalinden daha pahlalı zaten

Servislerde özel taşıma çantası var siz yine de çanta ile gelmelerini hatırlatın.
tamamdır teşekkürler,tekrar görüntü gittiğinde ışık tutup kontrol ettikten sonra servisi arayacağım

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
tekrar olduğunda kontrol edicem teşekkürler,yani ucuz diye aldık pixellence açınca görüntü kalitesindende memnun kaldım ama 2 defa kanallar gitti uydu 0landı ,netflix arada bir donuyor youtube da aynı şekilde internete kabloyla bağlı olmasına rağmen videonun ortasında donup duruyor-youtube donma çok sık hatta sürekli oluyor,bir dahada almam ,bulaşık makinasıda eskisinden kötü yıkıyor zaten birdahada yerli elektronik hiçbirşey almam,kaliteli olanları ithalinden daha pahlalı zaten
Smart konusunda Vestel'den fazla bir şey beklemeyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt