Servisteki TV'm Hakkında Bilgi

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Sizin cihazı atölyeye taşırken düşürmüş arkadaşlar.
TV de önemli bir şey yok, panel kırılmış ama yapıştırmışlar sorun yok.

Şaka yapıyorum şaka :kop

Yedek parça bekliyor :ok

allahtan laptop eski püskü şaka yapıyorum bölümünden açıldı kalbim bir tek attı çünkü :) Allah iyiliğini versin üstad :)

anakartı bekliyorlar ozaman :/ Hocam deneyimlerinden tahmini bir süre verebilir misin? bu hafta hallolur mu sence?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
allahtan laptop eski püskü şaka yapıyorum bölümünden açıldı kalbim bir tek attı çünkü :) Allah iyiliğini versin üstad :)

anakartı bekliyorlar ozaman :/ Hocam deneyimlerinden tahmini bir süre verebilir misin? bu hafta hallolur mu sence?
Sipariş onaylanmış ancak henüz faturalanmamış, sistemde faturalanmasını takiben aynı gün kargoya verilir genelde. VESTEL markasını yedek parça tedarik ve sevk konusunda takdir ederim, istisnai durumlar hariç :ok

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Sipariş onaylanmış ancak henüz faturalanmamış, sistemde faturalanmasını takiben aynı gün kargoya verilir genelde. VESTEL markasını yedek parça tedarik ve sevk konusunda takdir ederim, istisnai durumlar hariç :ok

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için, umarım hızlı bir şekilde halledilir bu iş bende tv ye kavuşurum hızlıca :) O zaman ben de takdir edeceğim hele bir gelsin :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam bu arada aklıma gelmişken sorayım, bir ücret çıkacak mı bana? 15 günlük televizyon valla savaş çıkartırım :)
Yani şimdi Sn Tarkan Tekcan yerine cevap yazıyor gibi olmayayım neticede benim VESTEL ile uzaktan yakından ilgim yok lakin yine de ''Para almazlar merak etmeyin'' diye yazayım. Bırakın para ödemeyi, Üstüne ben sizin yerinizde olsam fazladan 6 ay garanti talep ederim, neticede 15 günlük tv de değişim yerine onarımı kabul ederek lutfetmişsiniz kendilerine ;)

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Valla hocam 15 gün kullandım 15 gün de serviste kalacak gibi. Arıyorum, iletiyoruz bildiriyoruz, sonuç yok. 15 günlük tv yenisini verin madem bu iş bu kadar uzuyor dedim miyavlamaya başladılar hemen.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Valla hocam 15 gün kullandım 15 gün de serviste kalacak gibi. Arıyorum, iletiyoruz bildiriyoruz, sonuç yok. 15 günlük tv yenisini verin madem bu iş bu kadar uzuyor dedim miyavlamaya başladılar hemen.
Hayırlısı olsun sen 15 gün oo ben başımdan geçen olayı anlatsam çıldırırsınız o halde

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Kaderimize küsüp bekleyeceğiz gibi duruyor :/ hayır TV nin ayaklığı da yerinde her sabah gördükçe hüzün çöküyor :/

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt