Servislerin AKIM KORUMALI PRİZ TAKINTISI.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İyi geceler forum ailesi Benim bir yakınım bana danışmadan gitmiş televizyon almış hemde en tavsiye etmediğim En Nefret ettiğim Markalardan Biri Onu geçtim servisleri heryerde berbat neyse konuya geçeyim fazla uzatmadan Bunlar gidip AVM den tvyi alır eve getirir servis çağırılır kurulum için servis kuruluma gelir tam montaj bittikten sonra elektrik kesilir ve servisin işi yarım kalır kahve çay faslı derken Servis Hanfendi Tvnizi Elektrikten korumak için hiçbir zaman bozulmamasını için şöyle güzel bir ürün var şiddetle tavsiye ediyorum şuanda da kampanyada 280 yerine 250 Tl kesinlikle alın derim hatta açalım tv yi bunla beraber kurarız ee zavallı akrabam bunun bir kazık olduğunu bilmiyor bir prizede 250 Tl verilirmiki en iyimisimi ben korayı arıyım sorayım o bilse bilse o bilir beni arar yakınım tabi servis gittikten sonra Y yakınım K Ben

Y:Koray selam canım bişey soracamda biz tv aldık

K:Evet dinliyorum

Y:Yalnız servis dediki özel bir priz var o tvye dahil değil onu özel almamız lazımmış çok özel bir prizmiş fiyatıda 250 Tl ne dersin alalımmı gereklimi bune?

K:Abla onu alman şart değil ha illa istiyorum dersen ürünü fotoğraf çek bana sana daha uyguna getirtirim boşver sen servisi.

Y:Tamam Canım sağol

Servis efendi gelir elektrik gelince akım korumalıyı açar tv ye takıyoruz bunu der

Akrabamda kabul etmez yok deyipben birinde daha uyguna buldum der

Sizlerin fikirlerini alıyorum Saçma ya böylesine bir saçmalık olamaz ya.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Tamamen duygusal sebeplerden ötürü bu her derde deva akım koruma prizini tavsiye! ediyorlar. 250 TL iyi para :sopa1 gerçi 30TL indirim yapmışlar sağolsunlar:kiskis

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bir çamaşır makinasi için kuruluma gelen servis , soğuk su girişine bir aparat (10 cm en fazla ) uzunluğunda bir boru, ucunda bir plastik var bunu makinaya bağlayalım kireçli su makinanizi bozmaz vs dedi. Kireç önleyici kullanmasiniz dedi. Aldım borunun ucuna baktım. Para tuzağı. Ne filtre var ne başka birşey. Aynı mantik korayim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bir çamaşır makinasi için kuruluma gelen servis , soğuk su girişine bir aparat (10 cm en fazla ) uzunluğunda bir boru, ucunda bir plastik var bunu makinaya bağlayalım kireçli su makinanizi bozmaz vs dedi. Kireç önleyici kullanmasiniz dedi. Aldım borunun ucuna baktım. Para tuzağı. Ne filtre var ne başka birşey. Aynı mantik korayim :)
Rahmetli annem almıştı,aldıktan sonrada beni aramış ve "alo,kireç önleyici de aldım" demişti de ne gülmüştüm telefonda ,ertesi gün gittim görmeye ,komşumuz rahmetli melahat hanım teyze de vardı,onun önünde "kocakafalı oğlum,benim aldığım cihazla neden dalga geçtin bakayım" diyede hesap sormuştu :haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Tamamen duygusal sebeplerden ötürü bu her derde deva akım koruma prizini tavsiye! ediyorlar. 250 TL iyi para :sopa1 gerçi 30TL indirim yapmışlar sağolsunlar:kiskis
Eksik olmasınlar EFSAHTE İndirim Yapmışlar adamlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İyi yapmışsın ,ne o 250 TL :)
Bana kalsa gerek de yok böyle şeylere,tv içinde zaten var akım koruma :ok
Emmi Herkeze Ben UPS Ama online Serisi almalarını Tavsiye ediyorum Tamam akım korumalı prizleride burdan kötülemiyelim işe yaramıyor deyil ama 250 Tl hatta 280 Tl de Berbat bir rakam.

Aynen abicim ya saçma sapan servisler de milleti nasıl kazıklarız derdinde askı aparatı Benim sıfır aldığım tvde çıkmayınca mecburen servisten 80 Tl yerine 70 Tl ye Kazıklandım internette aynı model aynı marka 30 Max 40 Tl Ah bu servisler ah.

Rahmetli annem almıştı,aldıktan sonrada beni aramış ve "alo,kireç önleyici de aldım" demişti de ne gülmüştüm telefonda ,ertesi gün gittim görmeye ,komşumuz rahmetli melahat hanım teyze de vardı,onun önünde "kocakafalı oğlum,benim aldığım cihazla neden dalga geçtin bakayım" diyede hesap sormuştu :haha1
Bir Bildiğim Varki Diycektin emmi neyse kadını andık Allah Rahmet eylesin.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
birde montaja gelen veya kargodan çamaşır makinesi / buzdolabı vs getirenler var.

- Eskisini ne yapacaksın ? Abi bir çalışanımız gariban ona verelim tamir edip kullansın ..

bu işinde sektörü var herhalde. Her yeni aldığım - taktırdığım beyaz eşyada yaşadım bunu :)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
birde montaja gelen veya kargodan çamaşır makinesi / buzdolabı vs getirenler var.

- Eskisini ne yapacaksın ? Abi bir çalışanımız gariban ona verelim tamir edip kullansın ..

bu işinde sektörü var herhalde. Her yeni aldığım - taktırdığım beyaz eşyada yaşadım bunu :)

son tarihi geçmiş yoğurt ayran yapııyor
peynirler krem peynir .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri