selam.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,689
Cvp: selam.

sf35 guzel cıhazdır uzun yıllar gulegule kullanırsınız ınsallah

foto atmayı ve kullanım tecrubelerınızı bızlere aktarmayı ıhmal etmeyız tavsı ısteyen dıger arkadaslar ıcın referans olusturacaktır yazdıklarınız

B Çevrimdışı

baho

Yeni Üye
26 Şub 2017
22

Çok sağolun.tabi yapmaya çalışırım.daha kuruluma gelmediler.ef ve fh serileri.arasındaki fark nasıldır.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

baho' Alıntı:
Çok sağolun.tabi yapmaya çalışırım.daha kuruluma gelmediler.ef ve fh serileri.arasındaki fark nasıldır.

Fh türkiye pazarında klima sektöründe bu klasmanda bu fiyata tam donanımlı tek klimadır.aralarındaki fark heryönüyle fh nin fazladır.performansıntan tutun yakıtına özelliklerine herşeyiyle farkını ortaya koyar.rakibi olmayan klimadır.

B Çevrimdışı

baho

Yeni Üye
26 Şub 2017
22

Anlıyorum.bütçe müsait olsaydı.alırdım.hiç düşünmeden.nasip sf oldu.bu da iyi benim için.içim rahat.o seviyede olmasa bile.iyi cihaz.nasıl olsa.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

baho' Alıntı:
Anlıyorum.bütçe müsait olsaydı.alırdım.hiç düşünmeden.nasip sf oldu.bu da iyi benim için.içim rahat.o seviyede olmasa bile.iyi cihaz.nasıl olsa.

hiç kuşkunuz olmasın kardeşim sf sizi fazlasıyla rahat ettirir.fh parası olana iyi olmayana kötü.benimde klimalarımdan birisi sf muhteşem klimadır rahat olun

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,689

Samsung jungfrau , midea mission

Laf ettirmem arkadas , okadar....

Geri
Üst Alt