Seg Tv, Ses var Görüntü Yok, Teknik Servis ve Değişim Süreci

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu mesajını buraya yazarken hiç mi vicdanınız sızlamadı. Konu anlatılan ne, sizin talebiniz ne.!
Karşılık beklemememizi geçtim, foruma katkı sağlanmamasını da geçtim, artık iş "En üstteki konuya yazıp alıp kaçayım." durumuna döndü. :rant1

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada konu sahibinden ben özür dilerim. Özellikle yazılanların görünmesi için kaldırmadım. Konu dağılmadan takip etmeye devam edebiliriz.

By_Trol By_Trol ustamızın da belirttiği üzere mb180 anakartlar smart (Linux tabanlı), MB185 anakartlar android tabanlıdır. G31 kodlular 2 GB, G32 kodlular 1.5 GB RAM belleğe sahiptir. Smart olanlar web tabanlı olduğu için aslında bellek kapasitesinin pek bir önemi yoktur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
nerden konu açılacak bulamadım yardımcı olabilirmisin

S Çevrimdışı

Segfiftyfivemb180

Yeni Üye
26 Şub 2024
8
29
Bu arada konu sahibinden ben özür dilerim. Özellikle yazılanların görünmesi için kaldırmadım. Konu dağılmadan takip etmeye devam edebiliriz.

By_Trol By_Trol ustamızın da belirttiği üzere mb180 anakartlar smart (Linux tabanlı), MB185 anakartlar android tabanlıdır. G31 kodlular 2 GB, G32 kodlular 1.5 GB RAM belleğe sahiptir. Smart olanlar web tabanlı olduğu için aslında bellek kapasitesinin pek bir önemi yoktur.
Hadi ya android diye sevinmiştim. Değerli bilgiler için teşekkürler. Keşke bu bilgileri satıcılar açık açık yazsalar cihazın ekran boyutu dışında hiçbir şey net değil.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hadi ya android diye sevinmiştim. Değerli bilgiler için teşekkürler. Keşke bu bilgileri satıcılar açık açık yazsalar cihazın ekran boyutu dışında hiçbir şey net değil.
İnanın sevinmemenize neden olacak hiçbir engel yok. Çünkü bu cihazlardaki donanımla android olması inanın ekstra üzüntü yaratırdı. Smart hiç olmazsa gittiği yere kadar gider, uygulama yükü de vestel sunucularında olur. Android olsaydı, 1.5 GB Ram ile süründürürdü. Siz parayı panele harcadığınızı düşünün. Medya oynatma kısmını mantıklı bir android box fazlasıyla yapar. O da ekstra maliyet diye düşünmeyin. Bu konuda detaylı bilgiler forumun derinliklerinde. :ok

Geri
Üst Alt