Seg tv kendiliğinden kapanıp açılıyor

C Çevrimdışı

Cirok

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
Yanlış Bölüme Konu Açmanız Nedenıyle Uyarı Aldınız.
Tv yi alalı 8 ay oldu. Arada kendiliğinden açılıp kapanıyordu harddisk de takılıydı hep ona bağladık bu durumu. Üç gündür kendi kafasına göre takılıyor artık. Açılıp kapanıyor,kapanmadan ekranda renkli karıncalanma görünüyor sebebi ne olabilir?

C Çevrimdışı

Cirok

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
IMG_20190321_2138127456a15c81c96d4d.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Resim attım ama yeterli oldu mu acaba

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tamam şimdi kumandadan menu4725 kodlayarak servis menüye girip mevcut yazılım sürümünü kontrol ederek yazarmısınız.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aşağıdaki yazılımı, ÇEKİRDEK YAZILIM YÜKLEME YÖNTEMİ ile tv nize yükleyin.

Yükleme yönergeleri ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığında ilk mesajda mevcuttur.

Orada yukarıda yazan 0.43.4.0 yalan yerin, 0.69.4.0 olduğunu göreceksiniz. Daha sonra tekrar deneyerek sonucu bilgi verirsiniz.

C Çevrimdışı

Cirok

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31

Orada yukarıda yazan 0.43.4.0 yalan yerin, 0.69.4.0 olduğunu göreceksiniz. Daha sonra tekrar deneyerek sonucu bilgi verirsiniz.

Teknolojiden

Teknolojide son duraktayım . En iyi servisi çağırmak yanlış bir şey yapıp tvyi hepten kaybetmekten korktum galiba. Eğer servis yapamazsa gözümü karartıp deniklerini yapmak için çabalayacağım. Yardımını için çok teşekkür ederim .:bilmiyom

C Çevrimdışı

Cirok

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31

Ben size ''Servisi çağırın'' yazacaktım ama, ''Servisi çağırın demek için mi forum kurdunuz?'' dememeniz için yardım etmeye karar vermiştim.

Seçim sizin herdaim.
Bildiklerim bir yere kadarmış onu fark ettim galiba . Baya bir şikayet var aynı konuda çeşitli sayfalard. Servis yapınca aynı arızayı tekrar tekrar veriyormuş. İkilemde kaldım aynı sonuçla karşılarım diye. Çok teşekkürler tekrardan yardımını için.

C Çevrimdışı

Cirok

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
Bildiklerim bir yere kadarmış onu fark ettim galiba . Baya bir şikayet var aynı konuda çeşitli sayfalard. Servis yapınca aynı arızayı tekrar tekrar veriyormuş. İkilemde kaldım aynı sonuçla karşılarım diye. Çok teşekkürler tekrardan yardımını için.
Servis yazılım yüklemek için geldi ama TV kabul etmemiş bu yazılımı. Atölyeye götürdüler orda farklı yazılımlar yükleyeceklermiş. Üç dört gün sürer mi yazılım yüklemek :alala

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
mb211 lerde bazen oluyor,
yazılımlar genelde 1-2 gün içinde çözülür ama ana kart problemi varsa 3-4 gün sürebilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri