Seg MB97-MB98 youtube sorununa servis desteği.

T Çevrimdışı

Tutkun

Yeni Üye
12 Kas 2019
32
36
Selam arkadaşlar seg marka mb97 anakartlı smart tvde youtubeye giriş yapamıyordum günlerdir. Youtube uygulamasına tıklıyordum bu ekranda kalıyordu açılmıyordu

IMG-20191115-WA0001.jpg

Vestel iletişim merkeziyle görüştüm mail adresime bi yazılım attılar akşam deneyeceğim işe yararsa sizinlede paylaşırım.

Screenshot_20191116-103226.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
MART 2019 tarihinden beri bu yazılım hizmetinizde :)

T Çevrimdışı

Tutkun

Yeni Üye
12 Kas 2019
32
36
MART 2019 tarihinden beri bu yazılım hizmetinizde :)
Öylemi ben bilmiyordum youtube sorunu çözülüyor o zaman bu yazılımla

M Çevrimdışı

mmnbjkli

Yeni Üye
10 Kas 2019
24
31
iyi akşamlar aynı seg tv den bendede var (mb97) bu yazılımı yükledim sorun çözüldü fakat ott playeri kullanamıyorum sürekli menüde takılıyor yayın açılıyor izleniyor ama kanal değiştiremiyorum donuyor tvyi kapatıp açmam gerekiyor ssiptv kullanalım desem ordada durdur başlat yok ileri geri sarma yok vede çok zor açılıyor arkadaşım da daha üst model vestel varda onda canavar gibi yani bu anakartın full yazılımı varmı varsa yüklesem sorun çözülürmü şimdiden teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
iyi akşamlar aynı seg tv den bendede var (mb97) bu yazılımı yükledim sorun çözüldü fakat ott playeri kullanamıyorum sürekli menüde takılıyor yayın açılıyor izleniyor ama kanal değiştiremiyorum donuyor tvyi kapatıp açmam gerekiyor ssiptv kullanalım desem ordada durdur başlat yok ileri geri sarma yok vede çok zor açılıyor arkadaşım da daha üst model vestel varda onda canavar gibi yani bu anakartın full yazılımı varmı varsa yüklesem sorun çözülürmü şimdiden teşekkürler

Sorun uygulamaya daha az bellek alanı kalmasından kaynaklı olabilir.
YouTube önemli değilse, eski sürüme dönülebiliyorsa eski sürüm yüklersiniz.
Tabi emin olmadan yazılıma dair bir yükleme işlemi yapmayın.

F fikoloji

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
eski sürümdede aynıydı hocam

Donanım altyapısı güçlü değil bu kartların, gerek CPU gerek RAM yönünden, yazılım ile çözülebilecek bir şey değil muhtemelen.
Ben MB95 ile Ott denemiştim, TV illa ki kilitleniyordu.
Bence iptv işini ya HDMI ile PC bağlayıp yapın ya da bir Android kutu alın. Hem YouTube vs. akıcı çalışsın hem de iptv işiniz çözülsün.

M Çevrimdışı

mmnbjkli

Yeni Üye
10 Kas 2019
24
31
Donanım altyapısı güçlü değil bu kartların, gerek CPU gerek RAM yönünden, yazılım ile çözülebilecek bir şey değil muhtemelen.
Ben MB95 ile Ott denemiştim, TV illa ki kilitleniyordu.
Bence iptv işini ya HDMI ile PC bağlayıp yapın ya da bir Android kutu alın. Hem YouTube vs. akıcı çalışsın hem de iptv işiniz çözülsün.
Saolun hocam ilginiz için tşkrler

T Çevrimdışı

Tutkun

Yeni Üye
12 Kas 2019
32
36
Selamlar. Konu başında servisin yolladığı güncellemeden daha yeni bir sürüm varmı.
Bugün youtubeye girmeye çalıştığımda uygulamaya girmiyor youtubenin tarayıcı sayfası açılıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri