Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dostlar merhaba, bugün A101 önünden geçerken tesadüfen gördüm. 20 Şubat 2020'de Vestel üretimi SEG marka beyaz eşyalar geliyor.
İhtiyacı olan bakabilir.

A101-20-Subat-2020.jpg

Ürünler 20 Şubat 2020'de satışa sunulacak.

Vestel-Garantisi.jpg

Teslimat 7 gün içerisinde gerçekleşiyormuş. Depodan satış mevcut yani.
2 yıl Vestel garantisi mevcut. 9 aya kadar taksit yapılabiliyor. (World, Maximum, Bonus)

SCM 9100 Çamaşır Makinesi - 1399 TL

SCM9100-Camasir-Makinesi.jpg

KM 701 Kurutma Makinesi - 1299 TL

KM-701-Kurutma-Makinesi.jpg

SBM 4001 Bulaşık Makinesi - 1099 TL

SBM4001-Bulasik-Makinesi38e7c28d4e096a9c.jpg

SCM9001 ve S4001 daha önce de satılmış olan modeller. KM 701'i ilk defa görüyorum.
Özelliklerini, kalitesini, alınır mı ustalar yorumlayacaktır.:ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Diğerleri hakkında forumda konu olduğu için onlara değinmeye gerek yoktur. Benim ilgimi çeken SEG KM 701 Kurutma Makinesidir.

*7 KG kurutma
*B sınıfı tasarruf
*Çocuk kilidi
*Analog gösterge
*Tambur hacmi 100 litre
*Hızlı kurutma
*Kondenserli
*2 hızlı program
*İster deterjan kabından su alma İstenilirse tahliye ile gidere su boşaltma
*Sensörlü kurutma sistemi: Var
*Çift yönlü Devretme: Var
*Kontrol sistemi: Elektronik
*Boyut (G x D x Y): 60 cm x 63.6 cm x 85 cm
*2 yıl Vestel güvenvesinde garanti mevcuttur.

başlıca özellikleri olmakla beraber, yaklaşık 10 senedir vestel kurutma makinesi üretmiyordu. 2019 yılında büyük yatırım ve testler ile tekrardan üretime başlamıştır. son zamanlarda vestelin en çok üstüne düştüğü 'kurutma makinesidir'
*çamaşır makinesi üzerine ücretsiz aparatlar ile kurulum yapılabilir.
Önerebileceğim bir makinedir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bı yandan iyi bi yandan kötü bir durum abi
Bizim gibi garibanlar için avantaj, yetkili bayiler için sorun

Kibir abidesi, para babası, karakterleri gözümde beş kuruş etmez öyle bayiler tanıdım ki, "beter olsunlar" der başka bir şey demem abim.

Güzel ülkemde artık birim bazında binler, toplamda onbinlerce zincir market var.

Bir nevi endüstri 4.0 mantığı ile artık katalog üzerinden ön talepli satış en güzeli.

Bizim gibi forumlar da zaten buna katkı sunuyor.

Bizler önceden teşhis, tespit ve tecrübelerini yapıyor, iyisi kötüsü ne ise yazıyoruz, güvenen dostlarımız alıyor kullanıyor oooh herkesin kafası rahat.

Sırf elindeki malı satsın diye yalan üzerine tez yazan patron ve yalakalıkta sınır tanımayan sandaletli şortlu kişiliksiz çalışanlar yerine ülke geneline yayılmış, belli oranda kurumsal ve her geçen gün daha da iyiye doğru giden zincir marketlerin satış görevlileri bana her zaman için daha mantıklı gelmiştir.

Bak gör sevgili Fiko, yakın zamanda her zincir markete ufak blr teşhir köşesi ile çamaşır, bulaşık makinesi ile buzdolabı sergileyecek, bu ön gösterim ile katalogdan ekonomi sınıfı ürünleri ön talep toplama usulü üretim yaparak satacaklar.

Sonrasında ise bayilikler zamanla yok olacak, avm gibi yerlerde showroomlar olacak, bu showroomlar sadece her model ürün gösterimi hizmeti sunacak ama satış yine merkez sevk usulü ile yapılacak. :ok

"söylemiştin" dersin :kas

T Çevrimdışı

tamcoskun

Yeni Üye
16 Şub 2020
4
58
b sınıfı tüketim olduğunu biliyorum ama kaç kwh onu henüz bilmiyorum
Daha önce hepsiburada.com SEG KM 700 modelini satmış, KM 700 için 269 kw/yıl yazmış, ama bu 701 ve anladığım kadarıyla a101 için özel üretim, bu benim için soru işareti, özel pazar hedefli üretim ürünler hep diğer açık pazar ürünlerine göre hep bir tık daha az kaliteli olmuştur, ama yine bir sitede KM 700 ün kullanım klavuzunu buldum, bu klavuzda da 504 kw/yıl yazıyor, biraz karışık bir durum.

20200217_095543.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce hepsiburada.com SEG KM 700 modelini satmış, KM 700 için 269 kw/yıl yazmış, ama bu 701 ve anladığım kadarıyla a101 için özel üretim, bu benim için soru işareti, özel pazar hedefli üretim ürünler hep diğer açık pazar ürünlerine göre hep bir tık daha az kaliteli olmuştur, ama yine bir sitede KM 700 ün kullanım klavuzunu buldum, bu klavuzda da 504 kw/yıl yazıyor, biraz karışık bir durum.

20200217_095543.jpg
Halbuki 269 kw/yıl olaydı çok cillop olurdu.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

20200217_095543.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Halbuki 269 kw/yıl olaydı çok cillop olurdu.
5 gündür verilerine ulaşmaya çalışıyorum ama bu konuda bilgi alamadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt