Seg 43sbf715 kodlu TV ekranda bölge bölge kararma

D Çevrimdışı

Duendo

Yeni Üye
1 Ocak 2022
8
27
Merhabalar, forumu adem abinin yönlendirmesiyle keşfettim. Yeni aldığım seg 43sbf715 kodlu TV de aşağıda yüklediğim linkteki gibi bir kararma mevcut. Alalı çok fazla olmadı. Servise kurulum yaptırdım ancak çalıştığım için çoğunlukla kullanmıyorum dolayısıyla yeni farkettim böyle bir şey olduğunu. Bu sorun nedir? Nasıl çözmem gerekli? Müşteri hizmetlerini aradım bana yetkili servis bakacağını sorun yoksa ücret alacaklarını söyledi. Yardımcı olur musunuz?

D Çevrimdışı

Duendo

Yeni Üye
1 Ocak 2022
8
27
Üretim kaynaklı muhtemelen. Montaj düzgün yapılamamış olabilir.
F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest
Teşekkürler Umut bey, ben nasıl bir yol izleyim teknik servis bu durumu kabul eder mi?Kurulumu onlara yaptırmıştım ancak hızlıca kurup gittiler ekranda YouTube üzerinden bir video açtılar o zaman farkedilmiyordu. Biraz kullanınca bazı renklerde bölgesel farklılık olduğunu farkedince böyle bir test yaptım ve sonuç bu.

D Çevrimdışı

Duendo

Yeni Üye
1 Ocak 2022
8
27
Köşelerde led bar olmadığı için kararma normal olur videodan gördüğüm sol alt köşede ki kararma bana fazla geldi By_Trol By_Trol F fikoloji usta larında görüşünü alalım
Evet sol alttaki kararma olmasa rahatsız edici değil. Bazı sahnelerde ve uygulamalarda çok belirgin bir şekilde görünüyor. Bu da rahatsız edici. Teşekkürler ilginiz için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt